Skocz do zawartości
Nerwica.com

PEPTYD NOOTROPOWY/POCHODNA ACTH (Semax) !Niedostępny w PL!


Gość

Czy Semax pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

  1. 1. Czy Semax pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      0
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

W Rosyjskim sklepie internetowym,tam jest tanio ale nie tolerują płatności przez PayPal.

Jednak udało mi się tam zamówić, potrzeba czyni mistrza :great::mrgreen:

Cieszę sie jak bejbi i ... jestem z siebie dumna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rosyjskim sklepie internetowym,tam jest tanio ale nie tolerują płatności przez PayPal.

Jednak udało mi się tam zamówić, potrzeba czyni mistrza :great::mrgreen:

Cieszę sie jak bejbi i ... jestem z siebie dumna :mrgreen:

 

A nie lepiej noopept? Nie trzeba cudować z przechowywaniem w niskiej temp. no i płacić przez paypal na ebayu można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum i doszedlem do wniosku ze mam add. Nauczycielka mi mowila ze mysle o niebieskich migdala, rowiesnicy rowniez mnie nieakceptowali bo wlasnie bylem zamyslony,w swoim swiecie. Przez 8 lat bylem leczony bezskutecznie lekami przeciwdepresyjnymi ktore jeszcze bardzuej oddalaja od rzeczywistosci, a ja juz itak jestem wystarczajaco oddalony. No i pozniej po gimnazjun to juz sie wszystko zalamalo, pojawila sie bezsennosc lęk swiadczący o nerwicy, depresji i tak sie zaczelo.. co jest najlepsze na add?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiś podtyp ADHD, rozumiem .

co jest najlepsze na add?

już Ci pisałem na PW ,ale tylko teraz dodam na poważnie ,że mi to by pomógł tak co 3 dzień skok na gumowej linie w przepaść( bungee), ale taki porządny ,żebym się zesrał ze strachu na ciepło wielką kupą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można obecnie kupić na necie Semax w postaci liofilizatu-prochu i samemu robić roztwory. Trzeba mieć do tego wodę bakteriostatyczną- jałową, destylowaną, z dodatkiem 0,9% alkoholu benzylowego, oddzielnie dozownik do nochala, no i trzeba to przechowywać w temperaturze poniżej 7-8st. C. W przeciwnym razie Semax nam ulegnie degradacji i cały misterny plan w pizdu. Dużo z tym ceregieli ale cenowo wychodzi o wiele taniej niż apteczny preparat. W cenie oryginalnego,ruskiego Semaxu 3ml 1% można sobie praktycznie wyprodukować całą butlę. A jeśli zamawiać ruski preparat to też- tylko jesień, zima i po odebraniu paczki od razu fiolkę do lodówki. Może jak będę miał kiedyś nadmiar czasu i pieniędzy to pomęczę tym specyfikiem swojego kinola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem semax 5 dni. Na poczatek po dwie krople rano i popołudniu potem po trzy krople trzy razy dziennie. I co i nic. Nie wiem czy to przez być moze złe przechowywanie choć trzymalem w lodówce nie działało? Ten mały flakonik starczył mi właśnie tylko na pięć dni stosowania. Aplikacja bezproblemowa gorzej z działaniem. Kompletny brak jakiegkolwiek działania u mnie. Jak dla mnie 0/10 kompletnie nic uboków też żadnych nie było, śluzówka ok ale sama substancja w mojej opinii nie działająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×