Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica ,Depresja , Dziewczyna


Nerwós

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jestem tutaj nowy na forum i jest to mój pierwszy post. Sam wiem dlaczego się tutaj zarejestrowałem może ma skromna nadzieje ze z kimś porozmawiam i jakoś mi ulży. Od paru lat nawet nie wiem dokładnie ilu wydaje mi się od dzieciństwa mam depresje . Od dziecka mialem problemy w domu i w szkole , ojciec alkoholik bił matkę . W szkole też nie za wesoło w szkole z racji ze miałem problemy w domu wszystko przenosiło się na kontakty z rówieśnikami , nie byłem akceptowany częste wyzwiska dokuczanie itp. Te problemy których nie jestem wstanie wymienić wszystkich przez lata wyrobiło ze mnie osobę znerwicowana i przelękniętą i zamkniętą w sobie. Teraz mam 23 lata studiuję , zmierzam w kierunku prowadzenia własnej firmy mam dziewczynę i właśnie o nią mi chodzi. To wszytko co osiongnołem było dla mnie strasznie , ciągły stres, lęki nie wiadomo przed czym . I do dnia dzisiejszego wszytko przeżywam każdy dzień jeśli mam coś robić próbuję się wyluzować ale nie potrafię , Leczyłem się już brałem leki i było ok teraz przestałem i dalej tak samo ale ja widzę ze potrzebuję rozmowy z psychologiem czy coś bo sam nie wiem . Jesli chodzi o dziewczynę wczoraj pojechała do Angli na zarobek przed wyjazdem wyznał mi że che przerwy nie chciał powiedzieć dlaczego . W końcu wydusiłem z niej to i powiedziała mi ze chce żyć normalnie bez nerwów bez stresu a ze mna nie potrafi bo ciągle narzekam i podejrzewam kazdego że che mnie skrzywdzić . Na dodatek chodzi o jej byłego rozstali się przed mną on ja zostawił dla swojej byłej potem nie poznała i było ok . Teraz dowiedziałem się że jestem problemem dla niej bo ona che żyć normalnie a a ja nie umiem a z byłym było inaczej mów ze myśli ciągle o nim i nie wie co robić mamy przerwe od siebie ale ja się boję że nie bedzie ze mna ze nie wytrzyma bycia ze mną i mojego gadania . Ja chodź bym chciał to nie potrafię się nie przejmować prosiła mnie że bym poszedł do psychologa i się przełamał ale nie wiem czy to coś da Kocham Ja ona mnie też , i z jednej strony jest mi przykor ze tak mi powiedzila ale z drugiej rozumiem ja sam bym nie chciał się meczyć z takim człowiekiem jak ja. I jeszcze ten jej były niby nic nie jest tylko piszą do siebie o tak pokazywała mi wiadomosći jak znajomi ale boję się ze po powrocie zostawi mi i wróci do niego. A ja zostane z nowy sam . Z nowy ponieważ to moja 2 dziewczyna pierwsza mialem 3 lata i zerwała ze mną strasznie to przeżylem .Nie wiem staram się o kobiete dbam nie biję szanuję mam tylko jeden problem nerwy i chyba depresje która ciągle mnie dobija . Traz czuję sie problemem dla kazdego . Doradzcię co mam robić czy inaczej postępować z kobietami nie zwieżąć sie nie gadać o problemach i być z kimś czy zalic się i wkoncu zostawać samemu sam nie wiem . ;C co mam już robić ze swoim życiem chce żyć normalnie a żyję wiecznie przeszłością i cigąle do niej wracam i w koncu każdy sie odemnie odwraca bo nikt nie che przeybwać z takim jak ja . Wybaczcie za błedy itp Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak pokazywała mi wiadomosći jak znajomi ale boję się ze po powrocie zostawi mi i wróci do niego. A ja zostane z nowy sam .

 

haha,nie ma jak trójkąty,no raczej tak będzie:p

 

i naucz się pisać jakoś składnie jak chcesz żeby ktoś Ci z sensem odpisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×