Skocz do zawartości
Nerwica.com

o co chodzi ? neurotyk, introwertyk , DDA


kalcyk1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem osobą niesmiałą i ogólnie aspołeczną, nigdy nie miałem problemów z nauką do czasów studiów kiedy to zacząłem nadużywać alko bo wtedy już wszystko mi wisiało pochodzę z biedniej rodziny, więc zero startu w życiu mam dwie siostry ale jak to wiadomo to kawaler ma być bogaty haha, więc im poszło, ja dziś jestem bez pracy bo wszystkich prywaciarzy mam gdzieś już przerobiłem 6 i wszędzie ten sam scenariusz jak jesteś dobry to więcej pracy dla ciebie za te sama kwotę dobre:) ogólnie mam wszystko w d... bo co mam 26 lat ogólnie inni to mają zonę dzieci i zobowiązania, ja tego nie mam, nie szanuje ojca tylko Mame kocham ale sobie nie umiem pomóc a jej tym bardziej:( przestałem żyć w pozorach niektórym z rodziny to się nie podoba bo ogólnie rodzina ma dobrą opinię ale teraz to ja mam to w du..., alkohol mogę ograniczyć ale nie odstawić nie w tym kraju. Mam pytanie czy zaznam kiedyś spokoju tego chce najbardziej co mam zrobić ?? moje zainteresowania to mechanika, muzyka, dziwna chęć bycia najlepszym we wszystkim, słucham metalu tj. Nightwish i Rammstein, disco polo tez lubię ale tylko w ulubionym gronie, dżem, lady pank i inne polskie starsze, filmy dokumentalne komedie polskie szczególnie starsze. nie lubię kłamać wolę się nie odzywać bo i po co kłamać skoro wszędzie głupki ot i moje głupie spojrzenie na ten świat piszcie jak macie ochotę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze co robisz na tym forum? wqurw...sz innych? wielki mistrzu po drugie mam gdzieś co jest dla ciebie ważne!!! tak małe "c" bo tyle dla mnie znaczysz. zamilknij będzie lepiej uwierz egoisto pier......ny, zmarnowałeś tyle tlenu niepotrzebnie a innym go potrzeba i z pewnością lepiej go spożytkują, co tu dużo gadać jeśli pierwszy lepszy mistrz okazuje się zwykłym no właśnie bo mnie zbanują i tyle będzie idź spać wtedy mniej zrobisz krzywdy innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×