Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu żadne leki na mnie nie działają?


Gość Kokojoko

Rekomendowane odpowiedzi

0Rh+,

 

Jestem tu ponieważ mi zależy. Ponieważ wiele lat temu sam tu zaglądałem, moja osobista droga była bardzo ciężka. Wszystko co mam wypracowałem sam po mimo początkowych prób z lekami. A teraz wypowiadam się nie tylko z wieloletniego doświadczenia własnego ale obecnie z doświadczenia klientów, pacjentów z całego świata. Dzielę się wiedzą i będę was wspierał tyle ile mogę tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonradGorak,

Odpowiedź trochę nie na temat , ale... Z całym szacunkiem dla Twojej osobistej ciężkiej drogi ,jednak

mimo początkowych prób z lekami.

To zdecydowanie za mało ,by pisać coś takiego

Nigdy nie zrozumiem fenomenu szprycowania się lekami które nie przynoszą ulgi po kilka lat z rzędu. Nie ma dobrych leków. Są tylko takie które na moment przysłaniają problem. Do czasu aż organizm się nasyci i będzie potrzebował kolejnej używki. Przecież to nic innego jak zabijanie emocji alkoholem czy czymkolwiek innym. Uciekanie od emocji, od siebie, od swojego życia. Tylko po co? Przecież da się inaczej.

 

Rozumiem ,że nie chodzi o to bym odwiedził Twoją stronę podaną w podpisie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+,

 

Początkowe próby = kilka lat. To wystarczająco dużo aby móc tak napisać.

 

Jeśli chodzi o stronę podaną w podpisie to jest tu ona zawarta bardziej dla potwierdzenia doświadczenia niż tego że miałbyś z niej skorzystać. Jeśli chodzi o spotkania indywidualne ze mną to jestem dostępny jedynie dla małej grupy osób, które bardzo poważnie podchodzą do swojego zdrowia. No i nie pracuję z kobietami.

 

Tutaj jestem po to żeby wskazać kierunek i oświetlić drogę tym którzy chcą nowego podejścia do problemu. Tylko tyle i aż tyle. A ci mądrzejsi będą wiedzieli jak wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KonradGorak,

Początkowe próby = kilka lat. To wystarczająco dużo aby móc tak napisać.

Tak, wystarczająco dużo ,chociaż przyrównanie działania leków do alkoholu i innych używek jest co najmniej karkołomne ;)

 

Tutaj jestem po to żeby wskazać kierunek i oświetlić drogę tym którzy chcą nowego podejścia do problemu. Tylko tyle i aż tyle. A ci mądrzejsi będą wiedzieli jak wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie.

 

Ciekawe ,czy się załapię ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×