Skocz do zawartości
Nerwica.com

My i seks


k123

Rekomendowane odpowiedzi

MalaMi1001, ja wiem , ze jak facetowi na mnie zalezy to sie o mnie troszczy albo spotykamy sie i nie ma seksu za to zasypiamy wtuleni. Kiedys tez mialam taki dylemat czy mojemu partnerowi na mnie zalezy ( jakos tak na poczatku znajomosci) i gadam o tym z serdecznym kumplem a on pyta "za kazdym razem jak sie widzicie to sie kochacie?" Ja mowie , ze nie... nie zawsze moge, czasami mam gorszy dzien i nie mam ochoty. Na to on.. "skoro nadal przyjezdza to mu na tobie zalezy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że potrzeby seksualne to dobre podłoże na nerwicę. Gdybym miał poglądy czysto ateistyczne byłoby łatwiej. Załatwiałbym swoje potrzeby i osiągałbym razem z dziewczyną orgazmy. Los narzucił mi chrześcijaństwo, którego całkowicie się nie wyrzekłem, a część jego poglądów przyjąłem dobrowolnie, gdy miałem wpływ na swój światopogląd. Ameno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MałaMI1001, w Twoich postach uderzyła mnie jedna rzecz... strasznie mało w nich.... Ciebie ;) jakbys siebie stawiała na drugim planie, a na pierwszym są odczucia facetów, z którymi się spotykałaś :

No ja tego nie czuję. Niestety. To mój największy problem w relacjach damsko - męskich. Do tej pory było tyle patologii w nich, ze ja nie wiem jak to jest kiedy komuś na mnie zależy.
A Tobie na czym zależy ? myslisz o realizowaniu siebie, czy koncentrujesz na nim ?
Nie wiem czy czuję się kochana, to dopiero początek znajomości. Tzn. znamy się ze 3 lata, ale ja myślałam, że on mnie nie lubi, a on myślał, że jestem zarozumiałą księżniczką. Tak w sumie przez przypadek wszystko wyszło, ze jest inaczej. Ja ogólnie nie potrafię określić czy komuś na mnie zależy czy to tylko "zabawa".

Skupiasz sie na tym co facet mysli/nie myśli, czuje/nie czuje, zamierza/nie zamierza... a gdzie Twoje odczucia, Twoje nastawienie, Twoje potrzeby ? a na co Ty masz ochotę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×