Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak uwolnić się od nerwicy natręctw?


misiaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

refren, hmm na pewno masz wiele racji w tym co mówisz, ale ja oczywiście ponarzekam :P magistra juz mam, a kase tez mam na co wydawac, wiec kolejnych studiow nie zaczne, praca, dom, dziecko - malo czasu zeby znalezc cos na co mozna poswiecic wiecej czasu, chyba zamiast zastanawiac sie nad hobby wole odpocząc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) ja poszłam do lekarza pół roku po tym jak zaczęłam się niepokoić natrętnymi myślami po pewnym przykrym dla mnie doświadczeniu o którym myślałam po prostu non stop codziennie.. byłam w cieżkim stanie myslałam że nie ma już ratunku te myśli były nie do zniesienia..

przez ciągłe myślenie czułam że powoli "wariuje"

no i poszłam do psych. która przepisała mi paroxinor... który uratował mnie przed tymi myślami i ciągłym rozpamiętywaniem, to niesamowite jak bardzo ten lek mi pomógł.. czuje się świetnie i natrętne myśli znikły pojawiają się bardzo bardzo żadko..

Jutro już zmniejszam dawki po połówce przez tydzien i mam nadzieję że wszystko będzie ok tak jak jest :-)) pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

-- 17 lip 2013, 19:57 --

 

aha dodatkowo pomogła mi praca... wyjechałam na miesiąc i była tylko praca i praca.. nie było czasu na myślenie i to też mi pomogło razem z tabletkami... poprostu świetnie oby tak pozostało:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×