Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy można wykazywać cechy DDA...


aimx

Rekomendowane odpowiedzi

dzieci spokojne sa jak cos im dolega :) Mnie spokojnie dziecko akurat by niepokoilo bo to nie lezy w dzieciecej naturze.

Mnie niespokojne zachowanie dziecka to się jakoś z rozpieszczeniem kojarzy, albo z nienormalnym charakterem dziecka. Ja od zawsze odkąd pamiętam byłem za spokojem. Już w zerówce nie ogarniałem rówieśników, którzy się niespokojnie zachowują, dlaczego tak się zachowują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem cz. 2 książki Dr. Witkowskiego i tam powołał się na badanie, w którym osobom cierpiącym na różne zaburzenia psychiczne, ale wywodzącym się z normalnych domów, w którym nie było problemu alkoholowego ani dysfunkcji cytowano cechy charakteryzujące DDA nie mówiąc jakiego zaburzenia/syndromu one dotyczą i lwia część tych osób zgadzała się/utożsamiała z prawie wszystkimi cechami DDA.

 

No ale ten Pan jest kontrowersyjny, nie wiadomo wg. jakich kryteriów przeprowadzono badanie. Tak tylko odpowiadam na pytanie autora/ki. To trochę jak u nas na forum jak ludzie czytają objawy poszczególnych zaburzeń w necie, a potem mają to, to i jeszcze to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem cz. 2 książki Dr. Witkowskiego i tam powołał się na badanie, w którym osobom cierpiącym na różne zaburzenia psychiczne, ale wywodzącym się z normalnych domów, w którym nie było problemu alkoholowego ani dysfunkcji cytowano cechy charakteryzujące DDA nie mówiąc jakiego zaburzenia/syndromu one dotyczą i lwia część tych osób zgadzała się/utożsamiała z prawie wszystkimi cechami DDA..

no ale jednak na jakieś zaburzenia te osoby cierpiały, nie? a też się takowe z tyłka całkiem nie biorą, że się tak kolokwialnie wyrażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem cz. 2 książki Dr. Witkowskiego i tam powołał się na badanie, w którym osobom cierpiącym na różne zaburzenia psychiczne, ale wywodzącym się z normalnych domów, w którym nie było problemu alkoholowego ani dysfunkcji cytowano cechy charakteryzujące DDA nie mówiąc jakiego zaburzenia/syndromu one dotyczą i lwia część tych osób zgadzała się/utożsamiała z prawie wszystkimi cechami DDA..

no ale jednak na jakieś zaburzenia te osoby cierpiały, nie? a też się takowe z tyłka całkiem nie biorą, że się tak kolokwialnie wyrażę.

 

Może doznały traumy w pozniejszym okresie, moze byly narazone na cialy, silny stres, moze zadzialaly uwarunkowania genetyczne albo zaburzenia mialy podloze biologiczne. Nie wiem. Tylko katem oka przewertowalem te ksiazke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×