Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zły tryb życie , choroby PTSD


david95

Rekomendowane odpowiedzi

Przez rodziców jestem chory a dokładnie przez matke . Odkąd pamiętam non stop naciskała i wywierała na mnie presje ,

poczucie winy itd a wszystko kończyło sie różnego rodzaju kłótniach , rękoczynach ITP...

Nie wiem czy robi to świadomie i ma taki zamiar, niemniej jednak

przez to zniszczyła moją psychikę w bardzo duzym stopniu ,stałem sie nerwowy mam problemy z koncentracja

, oddychaniem , sercem , mocny stres i wiele wiecej tego rodzaju problemów... . Nie miałem żadnego wyjścia z tej patologicznej

sytuacji ,na prawde ciężko jest starać sie być normalnym w takim trybie życie .Na dzień dzisiejszy cieżko jest mi funkcjonować

normalnie , z biegiem czasu czuje sie coraz gorzej , musze sie leczyć a jutro ide na badania ;/ . Z nią nieda sie dojśc do ładu

, ona mnie wykańcza... . Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

david95, witaj.To nie są doświadczenia kwalifikujące do PTSD, raczej DDD,ale mniejsza z tym ;)

Ile masz lat? Musisz tkwić przy niej.Jesteś pełnoletni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój 1 post nie ogarniam tego zbytnio , mam lat 18 , chodze do szkoły i jedyny plus to utrzymanie mnie , choć szczerze mówiąc

nie jest tego wszystkiego warte , bo zbyt dużo trace zdrowia zaś gdy sie wyprowadze musze mieć zapewniony lokum , prace itp z moim stanem

zdrowotnym będzie to trudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×