Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ,że był to wpis skierowany do nastoletniej części zlotoforumowiczów , złotko ? ;)

Wiesz.. nawet moj dermatolog na poczatku pomylil to z grzybica wiec wolalam uprzedzic :D

 

A dasz pomacać ?

Dam sie nawet pocalowac w reke :P

Candy14 zadaje się z grzybem to ma za swoje :P

 

Nie wprowadzaj dezorientacji.. to nie jest grzyb!!! :P

 

To może na koszulkach sobie oprócz nicka swoje choróbska wypiszemy :lol:

 

I tym razem nie psychiczne :mrgreen:

 

-- 28 lip 2013, 23:06 --

 

Ale to ktoś inny się do grzybicy przyznał, :P

hmm podejrzane :evil: Grzyb do mnie! Tlumacz sie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

deader by się z robotą nie wyrobił w takim razie. Tyle nadruków, Pani kochana, nie da rady :P

 

Mushroom,

No właśnie, niech się teraz nie dziwi, że skóra z Niej zlatuje. Przecież do było do przewidzenia.

A właśnie mi się przypomniało, że jestem uczulony na zarodniki grzybów. Jak tam Twoje pylenie Mushroom? Kiedy przypada Twój sezon?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

*Wiola*,

Dobra mam już dość. Przez cały wieczór co wlezę w jakiś temat, to wszędzie widzę podteksty seksualne. Chyba to wszystko przez ten upał sprowadzamy wszystko do seksu. ;)

Wiola ma rację nie zapylaj mnie. Nie jestem amatorem parówek jak cb. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła u mnie mała zmiana planów co do trasy więc wyglądać będzie to tak: klik.

Jakby ktoś z tych miast był chętny to moge zabrać, mam nadzieje że ktoś się na myśli przez transport na przyjazd na zlot. :P

3 miejsca wolne i jedno w bagażniku. :P

Jak ktoś chętny to pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZLOT W ARTURÓWKU 15-18.08.2013 - LISTA UCZESTNIKÓW:

OSOBY , KTÓRE ZAPŁACIŁY CAŁOŚĆ (KAUCJA + WYNAJEM):

01. *Monika*--------------[15-18]------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

02. *Wiola*----------------[15-18]------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

09. Gilaman---------------[15-18]------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

03. deader----------------[15-18]------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

04. davin------------------[15-18]------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

05. rotten soul-----------[15-18]------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

12. Harry Haller---------[16-18]-------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)

21. L.E.------------------[15-18]--------(domek nr 114 - z kuchnią 150zł/doba)

OSOBY, KTÓRE ZAPŁACIŁY TYLKO ZA KAUCJĘ, A WYNAJEM MAJĄ W CAŁOŚCI LUB CZĘŚCIOWO DO ZAPŁATY:

10. Mad-------------------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

11. slow motion---------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

17. buka------------------[15-17/18(?)]-(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

13. Vilgefortz------------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

18. PoznacSiebie--------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

14. New-Tenuis---------[15-18]---------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)-------------DO ZAPŁATY 130 ZŁ

20. virgo21--------------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 130 ZŁ

16. zmienny-------------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 130 ZŁ

19. ORh+-----------------[15-18]--------(domek nr 114 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 45ZŁ

06. Candy----------------[15-18]---------(domek nr ??? - z kuchnią 150zł/doba))---------------DO ZAPŁATY 150ZŁ

07. Mushroom-----------[15-18]---------(domek nr ??? - z kuchnią 150zł/doba)----------------DO ZAPŁATY 150ZŁ

OSOBY NIE KORZYSTAJĄCE Z NOCLEGU:

08. naterapii-----------[15-17/18(?)]--BRAK OPŁAT

15. Simpatico1----------[16-18]-------BRAK OPŁAT

22. Aranjani------------[1 dzień(?)]----BRAK OPŁAT

23. czerwona-malina-[1 dzień(?)]----BRAK OPŁAT

24. szofer Aranjani----[1 dzień(?)]----BRAK OPŁAT

25. Kestrel--------------[1 dzień(?)]----BRAK OPŁAT

 

 

POJAWIŁ SIĘ KOLEJNY DOMEK DO OBSADZENIA TEŻ W TERMINIE [15-18]:

DOMEK 114----------------------(3-OSOBOWY---Z KUCHNIĄ---150ZŁ/DOBA) - 1 WOLNE MIEJSCE

DOMEK (NUMER NIEZNANY)---(3-OSOBOWY---Z KUCHNIĄ---150ZŁ/DOBA/ MOŻLIWOŚĆ DOSTAWKI DLA 4-TEJ OSOBY, KTÓRA MUSI ZAPŁACIĆ 25ZŁ ZA DOBĘ) - 1(4) WOLNE MIEJSCE(A)

 

KAUCJA - 35 ZŁ

 

ZGŁASZAJCIE WSZELKI POMYŁKI. ZWŁASZCZA TY MONIKA, BO MASZ ODPOWIEDNIE DANE ODNOŚNIE PŁATNOŚCI. STATUS "ZAPŁACONE" MAJĄ CI, KTÓRYCH PŁATNOŚĆ POTWIERDZI NASZA ORGANIZATORKA. JEŚLI PRZELEW "WISI" TO CZEKAMY, I WTEDY POZOSTAJE STATUS "DO ZAPŁATY".

 

OFERTY PODWÓZEK (Kontakt na PW kierowcy)

davin ma 3 miejsca wolne. Oto jego TRASA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Agituj ludzi na forum. Mnie już się skończyły możliwości. Więcej nikogo nie namówię. Z resztą nie masz co narzekać, będziecie mieli domek ewentualnie tylko dla siebie. Przecież to bardzo dobrze. Współlokator/ka nie będzie musiał/a wkładać stoperów w nocy :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Kasiątko zaczęło się namyślać, więc nigdy nie wiadomo. Po za tym Lilith z partnerem swoim może wpadnie, tak pisała wcześniej jeśli się nie mylę. Pewnie niedługo już będzie wiedzieć na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, teraz sytuacja się zmieniła. Mam psiaki które są całym moim szczęściem. Boję się że coś im się stanie gdy tylko spuszczę je z oczu. Wiem jednak, że od zawsze miałam problem z wychodzeniem latem z domu. W dzieciństwie bałam się burzy i pożaru i dlatego nie wychodziłam. Tłumaczę sobie że to tylko moje lęki a nie realne zagrożenie, ale póki co nic nie daje. :-|

 

*Monika*, póki co tak. Myślę nad rezygnacją ze szkoły by tylko nie wychodzić z domu. Potem się z nimi rozprawię. Póki co muszę odpocząć.

 

-- 29 lip 2013, 16:31 --

 

Mogłabym być przydatna bo mam internet mobilny, hehe. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×