Skocz do zawartości
Nerwica.com

udawanie niedostepnej


Gość oohwowlovely

Rekomendowane odpowiedzi

creamy.gda, a tam schizofrenia, przykladowo lekarz diagnozuje shcizofrenie i czy cos sie zmienia? nic jestes ta sama osoba co rok temu.

 

oohwowlovely, sa jeszcze inne kryteria, czerwienienie sie to ciekawostka tylko hehe.

 

-- 29 mar 2013, 22:00 --

 

carlosbueno, masz szczescie, ze trafiles na dobrego lekarza i to sprawdzil rzetelnie, bo jakby poszla taka diagnoza to szufladka by byla mocno zamknieta, lekarze nie sa skorzy do podwazania opinii kolegow po fachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oohwowlovely, nie drazmy tego tematu, bo nie ma dokladnych danych o czerwienieniu sie, faktem jest, ze jak sie czerwienisz to schizofrenia jest wykluczona, w druga strone to nie dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creamy.gda, rozumiem, ale jakbys miala schize to po seronilu by ta schiza wyszla niedwuznacznie.

 

ladnie wykluczylem wam schize, powinnyscie mnie propsowac za to. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creamy.gda

 

mysle, ze zmienic lek, ale to tylko moja luzna opinia, nie znam przyczyny Twojego stanu, podejrzewam, ze lekarz tez nie ale to inna sprawa. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creamy.gda, nie wiem sama wiesz najlepiej, ja na sobie przy lekach co od czego wiem lepiej niz lekarze, warto notowac kiedy jaki lek wplynal i wtedy logika mozna postawic wnioski konkretne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×