Skocz do zawartości
Nerwica.com

po wypiciu alkoholu budze sie ok 3-4 nad ranem, pomozcie-pro


bekcs7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Odświerze temat prawie z przed roku.Spróbuje pomóc , ponieważ jestem w podobnej sytuacji.Też jestem nerwicowcem i wiem jakie są skutki wypicia nawet trzech browarów.Wielu ludzi leczyło się wcześniej na nerwice, a tak naprawdę miało niedoczynność tarczycy lub chorobę HASHIMOTO.W chorobie tej objawy są bardzo podobne i objawy po wypiciu malej ilości alkoholu też(tu 3 piwa-bezsenność).Warto zbadać hormony tarczycy TSH, FT4, FT3. Jeśli z analizy krwi wyjdzie że TSH jest powyżej normy należy SZCZEGOLOWO zbadać tarczycę(USG itp...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie tego "problemu" jest jedno i bardzo oczywiste i proste - nie pić. Jak nie możesz przestać lub sobie odmówić to już masz większy problem, bo jesteś uzależniony, ale wtedy konieczne jest profesjonalne leczenia. Tak, to uważam, że nie ma co szukać sobie problemów na siłę. Z takim czymś do psychologa....., no nie żartuj sobie i nie zajmuj miejsca prawdziwie potrzebującym tych wizyt . Nie twórz sobie problemów, których tak naprawdę nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam ino po 1 Wodce. nie pije ale zauwazyłem ze jak piłem "krupnik" potem jakieś dziwne jazdy , nie pamietam co robiłem , jakbym był na haju, po innych tak nie miałem a po "krupniku" na 2 razy picia tego specyfiku 2x jazdy. Absolwent, wyborowa, bylo ok a co w tym krupniku jest cholera wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, też to znam i dotyczy to wyłącznie piwa, jakoś nie mam takich problemów od dajmy na to wódki z colą albo miodu pitnego.

Piwo bardziej odwadnia. Rano suszy.

 

Kolejna sprawa, że inny jest metabolizm alkoholu i inne jest zarywanie nocek jak się jest nastolatkiem, a jak się jest już dobrze po 20-tce.

 

Tak że ja już się z tym pogodziłam (prawie) i nie zamierzam już pić więcej niż 2 piw pod rząd, ani zaczynać picia późno wieczorem. A jeśli kiedykolwiek bym się zdecydowała na terapię albo leki, to na pewno nie po to, żeby się lepiej czuć w nocy/rano po 6 browarach, co to w ogóle za motywacja :shock:

 

W ogóle ostatnio się często budzę z lękiem tak zaraz po zaśnięciu (bez alkoholu), tak mnie wyrywa z tego płytkiego snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×