Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zmeczona123

zwariowalam?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was ma lub mial uczucie natretnego podniecenia i wmawiania sobie ze jest sie jakims zboczencem albo pedofilem.... dlaczego....;( skad to sie wzielo dlaczego mnie to dopadlo niewiem juz co robic ciezko mi strasznie.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zwariowałaś. To tylko nerwica. Nie potrafię powiedzieć dlaczego. Problem pewnie leży gdzie indziej i tak daje o sobie znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zmeczona123, ale te myśli wiążą się z faktycznym odczuwaniem podniecenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niewiem moze to jakes moje urojone odczucie poniewaz czuje ze nie jest prawdziwe trwa z 30 sekund i po chwili przychodzi ochota na placz i obelgi w myslach zucane w moja strone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zmeczona123, to niestabilność emocjonalna... Długo tak masz? Jeśli tak to wypadałoby się do specjalisty wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie lecze sie... zawsze chcialam sobie sama z tym poradzic ale wkoncu przyszedl moment krytyczny taki jak teraz ze zamierzam wkoncu udac sie do specjalisty tylko boje sie straszne mu powiedziec to co tu napisalam ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Sama nie dasz sobie z tym rady na pewno. Lepiej nie czekać aż będzie najgorzej, tylko od razu działać.

Może napisz w takim razie sobie na kartce i przeczytaj. Albo daj do przeczytania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

boje sie strasznie ciagle niewiem juz co robic musze sie wziasc w garsc i zebrac i wkoncu tam pojsc tylko ciezko mowic o takich brutalnych sprawach ktore dzieja sie w twojej glowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zmeczona123, ale czy nie warto się przełamać by polepszyć swój stan i się postarać pozbyć tych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od około 10-ciu lat mam tak, że niektóre moje natrętne myśli i czynności wywołują dodatkowo podniecenie. Czasami zastanawiam się, czy mam parafilie (najbardziej chodzi mi po głowie fetyszyzm), czy jednak nie, czy nietypowe podniecenie jest tylko natręctwem. I też nie wiem, co jest przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tylko mam wobec siebie tak ogromne wyrzuty sumienia ze az rzygac sie chce ze takie mysli mi sie pojawiaja w mojej glowie a ja czuje takie cos mam wrazenie ze to i tak juz nigdy nie zniknie z moojej glowy i i tak zawsze bede ta zla osoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zmeczona123, to zrób chociaż tę jedną rzecz i pójdź na wizytę. W imię celu wyższego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi