Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sekret moich problemow.


trOnk12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Byc moze czesc forumowiczow zna moje problemy. Poznajac powoli siebie, doszedlem do wniosku ze tak naprawde z wszystkigo potrafie zrobic problem. I to porzadny, ktory nie daje mi nawet mozliwosci snu.

 

Pogodzilem sie z dziewczyna, przyjechala do mnie na 8 dni do Holandii. Mowi ze sie jej bardzo podoba. Nawet mozliwosc studiowania tutaj wchodzi w gre. Ale przez ta mozliwosc pojawil sie problem.

 

Zaczelem myslec i doszukiwac sie problemow. Moj problem to jej wyrzutu sumienia jakie moze miec nie wybierajac krakowa jako miasta gdzie chce studiowac.

 

Najprawdopodniej bedziemy studiowac w Groningen. Fajne miasto. Wiadomo nie krakow , ale fajne. Nasza kariera studenta moze wygladac tak :

 

Pierwsze dwa lata studia na miejscu, wakacje spedzone w innym kraju. Pewnie hiszpania/ francja.

Co poltora miesiaca wizyty w Polsce.

Trzeci rok, pol roku wymiany. Nie wiemy jeszcze gdzie, ale pewnie Polska/Hiszpania.

Czwaty rok, pol roku praktyki w innym kraju. Pewnie Anglia.

 

Co do Anglii. Londyn , nigdy tam nie bylem. Ale duzo ludzi wyjezdza wlasnie tam na studia. Czy londyn jest taki piekny ? tak duzo ma do zaoferowania ?

 

kolejnym pytaniem rozwiazujacym byc moze moj problem. Czy zycie studenckie w Krakowie naprawde moze byc tak fajne ? Czy studia tutaj w Groningen badz jakim kolwiek innym miescie nie zastapia studiow w Polsce ? Mowie tutaj tez o klimacie jaki panuje w Polsce ?

 

-- 24 sty 2013, 17:39 --

 

Prosze o jakakolwiek pomoc !

 

-- 24 sty 2013, 17:39 --

 

Lub opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×