Skocz do zawartości
Nerwica.com

choruje przez matkę


margaritka85

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ,że to nie ładnie kogoś oskarżać alewczesnie miałam zupełnie innne problemy wszystko zaczeło sie gdy pozuciłam studia i niezdarzyłam jeszczeznalesc pracy mineło mozez tydzien a moja matka zasypywala mnie tekstami ile tak bedziesz siedziec w domu rok dwa dziesiec i tak mi powtarzałam dzien w dzien ze zmaruje sobie zycie i stało sie tylko ze ona mi je zmarnowała tymi tekstami miałam pozniej wizyte u psychologa ktory stwierdził ze jestem chora mowila mi tez ze cały swiat wie ze sie zmieniłam po prostu zrobiłam mnie chora zawsze trzymałam sie od niej z daleka bo to dla mnie była zawsze chora kobieta ale po porzuceniu studiów byłam słaba i ona to wykorzystała co o tym myslicie objawów shizofreni mam tylko uczucie braku motywacji ale moge miec je rowniez od palenia papierosów ,ciezko mi naawet posprzatac w swoim wlasnym pokoju ,zazwyczaj po proacuje gdzies na krótko rzucam pracę i tak w kółko jak zrzucic z siebie te słowa matki i odzyskać kontrole nad własnym życiem nie potrafie tych jej słow zapomniec nie wiem co mam zrobić zapomnieć wybaczyc się oczyscic się z tego ,straciłam przez nia juz 6 lat podczas kórych nic wlasciwie w moim zyciu wartego uwagi się nie działo wkwie w jakims marazie pstce w która ona mnie wepchneła .Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepaszam ,że ten mój post jest taki chaotyczny.Faktycznie mogłam się bardziej wyslilić,strasznie ciężko się go czyta.Chodziło mi o to ,że moja matka swoimi chorymi tekstami typu "cały świat wie,że się zmieniłaś " wpędziła mnie w chorobę oraz "zmarnujesz 5 ,10 lat" .Każdy chyba mająć przed sobą w perspektywnie zmarnowanych lat chyba by się załamał.Moja matka natmiast jest szcześliwa ,nie interesują jej zupełnie moja przyszłość lub co ze mną będzie bo jak matka musiałaby być nieodpowiedzialna żeby takie teksty mówić.Sama powinna byc leczona i izolowana .Niedługo straci chyba prace i bardzo jej tak dobrze w koncu los jej odpłaci .Nienawidzę jej za to co mi zrobiła.Nie wiem czy mam depresje pewnie tak ,te wszystkie objawy niestety się wzajemnie przeplatają.Miałam już kilka kryzysów ,załaman nerwowych i każdy jest powodowany przez moją matkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka natmiast jest szcześliwa ,nie interesują jej zupełnie moja przyszłość lub co ze mną będzie bo jak matka musiałaby być nieodpowiedzialna żeby takie teksty mówić.Sama powinna byc leczona i izolowana .Niedługo straci chyba prace i bardzo jej tak dobrze w koncu los jej odpłaci .Nienawidzę jej za to co mi zrobiła.

a to dlatego że dzieci się wybiera a rodziców się nie wybiera.jestem skazany na ślepy los.ja też bym tych gnoi skurwysynów pozamykał na zawsze w wariatkowie i wybrał bym sobie innych rodziców którzy są oddani i staną zawsze za mną murem.oni mają prawo do wygody to ja mam przecież prawo do poczucia bezpieczeństwa i do wyboru najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×