Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam jestem nowa!!!


magda771

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wcześniej zrobiłam coś nie tak więc naprawiam to i przedstawiam się

mam nadzieję że teraz wszystko będzie jak trzeba.

 

Mam 30 lat, trafiłam na to forum szukając dla siebie ratunku

przy kolejnym napadzie leku nerwicy.

Odkąd tak mam ojj chyba długo, wcześniej powodowała to choroba- zaburzenia odżywiania

problemy w szkole ostatnio znowu moja głowa szaleje.

Parę miesięcy spokoju i na nowo, to forum wasze posty uświadomiły mi

że jednak nie tylko jedna ja tak mam, myślałam że zwariowałam, a teraz zaczynam inaczej na to patrzeć, widzę że to moja nerwica.

 

Wczoraj wyszłam z domu na spacer i zrobiła mi się tak jakoś lekko i

doszło do mnie że to mój dom jest przyczyną moich leków mojej nerwicy i szaleństwa w moim głowie,

jak byłam za granicą było ok. a teraz jestem w domu i tu się zaczęły moje problemy.

Nie pracuję, po powrocie całymi dniami zajmuje się domem, pomagam rodzicom, zajmuję się dziadkami w domu młodszymi dziećmi, stąd ten stres, każdy coś chce mama też ma nerwicę i sama nie wyrabia z ojcem alkoholikiem, a tu ja muszę być silna, być psychologiem dla niej, sprzątam gotuję

nikt tyłka nie ruszy staram się odciążyć mamę ale nie zawsze daję rade a starsi ludzie wymagają ciągłej opieki by z nimi siedzieć, teraz będąc tu widzę że to stanowią duży % mojej nerwicy, są spoko i nie żyją jak najdłużej ale jednak wymagają wiele, by z nimi siedzieć, mam być osobą do towarzystwa, opiekunką, wszystko zrobić bo jak się im nie pod gotowego pod nosek, sami nie ruszą, młodszego rodzeństwa nic nie obchodzi, mają szkołę studia a ja siedzę w domu to mam być na każde zawołanie, i tak to jest.

Jak wyjdę gdzieś z domu choć na chwilkę jest lepiej, staram się chodzić do kościoła dużo się modlę i ta wiara jakoś mi pomaga, mam cudownego narzeczonego, on ma normalne życie!!!

A ja to kłębek stresu, staram się z tym walczyć, muszę chcę żyć mam dla kogo, nie pozwolę sobie zniszczyć zdrowa przez alkoholizm ojca, i tego że każdy ciągle coś chce.

 

Czasem krzyczę w głębi serca że mam dość, zajmuj się dziadkami, sprzątaj gotuj, dlaczego że mną nie siedzisz, jestem sama posiedź ze mną, dlaczego nie przyszłaś, jak mi nie podasz sama sobie nie wezmę, pobaw się ze mną, już idziesz, odwiedź ciocię, zostań u niej na weekend, zamieszkaj u niej,

zrób to i tamto!!!!!!!!

 

STOP KURCZE BLADE NO!!!!

 

Najlepiej by było dla nich jakbym od rana do wieczora byłą na ich rozkazy

a ja jestem jedna, nawet się nie raz zastanawiałam czy nie zostawić narzeczonego

bo wtedy miałabym więcej czasu dla nich, co tam moje życie nie!!!!!!

 

Przepraszam za to kazanie ale czułam, że tu mogę wszystko wykrzyczeć,

może jestem maruda samolub, ale czasem nie wytrzymuję tego,

wierzę że to co najlepsze jeszcze nie nadeszło i że moje życie ułoży się

i że będę szczęśliwa, tak po prostu zwyczajnie spokojnie szczęśliwa.

 

TERAZ tylko muszę walczyć o siebie

bo ja nie zapanuję nad moją nerwicą nad lękami

muszę...po prostu muszę się wziąć w garść i nie dać się im!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Serce obawia się cierpień [...] Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia..."

PAULO COELHO

 

dzięki za przypomnienie tych słów UWIELBIAM ALCHEMIKA :)

 

I Dzięki za słowa wsparcia :*)

Staram się odwracać wzrok od wielu spraw, kiedyś przeczytałam w kościele słowa

" Jezus żyje a TY?

a ja nie żyłam wegetowałam :/ teraz uczę się żyć

na nowo, i staram się być szczęśliwa ---mam wreszcie kogoś dla kogo to wszystko ma sens

więc po woli, pokonałam bulimię to i może nad tym zapanuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×