Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pomóc??


klikers84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pisze z nadzieją,że znajdą się tutaj osoby, które mi doradzą jak powinnam postąpić...

 

Mój przyjaciel ma depresje, powiedział mi że nie ma siły już dalej walczyć, że chce umrzeć... Boję się o niego... i nie wiem co robić, jestem przy nim, wspieram go angażuję się maksymalnie ale mam wrażenie że to za mało, że jest w takim stanie którego ja mimo starań nie zrozumiem, czuję że nic nie mogę zrobić, żeby poczuł się lepiej...

chce się leczyć ale brakuje mu już sił żeby cokolwiek zrobić... a ja nie wiem jak wskrzesić w nim nadzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałabym, żebyś dopilnowała, żeby faktycznie zaczął się leczyć. Sama nie dasz rady go z tego wyciągnąć, nie możesz też brać odpowiedzialności za jego stan. Spróbuj go zmotywować, żeby zgłosił się do lekarza, skoro mówi, że nie ma siły już walczyć, to nie ma na co czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikers84 Rozumiem, że go lubisz ( kochasz?) i chcesz dla niego jak najlepiej

On wg. Ciebie ma jakieś problemy psychicznie typu depresja(?)

Ty chcesz mu pomóc, ale jak to sobie wyobrażasz technicznie?

Ty opiszesz, co On powiedział, ktoś z forum odpisze, co Ty masz mu powiedzieć i wszystko będzie dobrze?

To piękne, że chcesz komuś pomóc, ale jeśli ma problemy psychiczne to musi osobiście stawić się na forum

lub lepiej osobiście zgłosić się do psychoterapeuty.

Czy to z okrutne, co napisałem? -pozdrawiam nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×