Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy był ktos z was w tym roku na Woodstocku?


Sangathrina

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawa czy był ktoś z was w tym roku na Woodstocku, co sadzicie o takich imprezach? Jesli byłeś/ aś, podzielcie sie swoimi wspomnieniami ;> Ja w tym roku, wreszcie miałam okazje no i pieniądze, niesamowite przeżycie, przygoda, zabawa, beztroska kraina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę cyklicznie na Brutal Assault do czeskiego Jaromierza.

Muzyka jak sama nazwa wskazuje oscyluje w ciężkich odmianach metalu i hardcora.

W tym roku byłem już tam po raz szósty. Co roku spotykam te same gęby z małopolski, śląska, Bydgoszczy, Warszawy, ludzi, których spotyka się często na koncertach metalowych. Miejscówka stworzona do towarzyskiego spędzania czasu. Dojazd nie jest zły, dobór zespołów zawsze dobry, dla każdego coś miłego. Dla osoby rozmiłowanej w takich dźwiękach polecam ten festiwal.

www.brutalassault.cz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku byłam na Metalfescie w Jaworznie i na Sonisphere Festival w Warszawie. Wrałłłłłł uwielbiam koncerty i ich klimat:)
Na Metalfeście byłem tylko na pierwszym dniu. Nie wiem czy sie to liczy. Wspaniały występ Tryptikonu. Po prostu fenomenalny !

 

 

ja koczowałam tam trzy dni:) Świetny klimat! Szkoda tylko,ze pogoda byla kiepska..wymarzłam za wszystkie czasy..brrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku byłam na Metalfescie w Jaworznie i na Sonisphere Festival w Warszawie. Wrałłłłłł uwielbiam koncerty i ich klimat:)
Na Metalfeście byłem tylko na pierwszym dniu. Nie wiem czy sie to liczy. Wspaniały występ Tryptikonu. Po prostu fenomenalny !

 

 

ja koczowałam tam trzy dni:) Świetny klimat! Szkoda tylko,ze pogoda byla kiepska..wymarzłam za wszystkie czasy..brrrrrr

 

Kasa nie pozwoliła. A do tego kilka dni później grał Slayer w czeskiej Ostravie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 Przystanek Woodstock planowany jest na 3-5 sierpnia 2017 oczywiście pojadę jak i w tym roku. Takie imrezy nie mogą być przegapione przeze mnie i moich znajomych. Stali bywalcy miesiąc przed imprezą pakujemy torby ;-)

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

www.100club.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×