Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowa i.. mam ukryta nature,, ktora chce obudzic..


katiaa

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

 

od 8 lat uczeszczam na jakies terapie tzn 8 lat temu grupa dda, ktora bardzo mi pomogla, pozniej terapia indywidualna.. paromiesieczna pozniej tylko w razie potrzeby.. wiele przepracowalam w sobie.. i jestem z siebie dumna.. ale

 

 

ostatnio dotarlo do mnie,ze jestem ukryta introwertyczka... tzn na zewnatrz jestem zartobliwa, otwarta wesola itp... ale w skrycie w duszy jestem kims totalnie innym, to jak jakies rozdwojenie osobowosci niemal.

 

wiem juz ze moja ekstrawertyczna natura to efekt tego,ze moja mam jest super wspaniala i mega wszystko potrafi jest mega otwarta na ludzi, mam to po niej i w pewnym momencie taka zaczelam byc... zeby zawalczyc o siebie stalam sie taka jak ona.. ale moja ukryta introwertyczna dusza cierpi. wola do mnie.. dobija sie... widze,ze jestem kims zupelnie innym. ze latwiej kryc sie za usmiechem otwartoscia super zrozumieniem i empatia. niz byc tak naprawde soba... mzoe to zwariowane co pisze, ale to mega odkrycie mojego zcyia..... wciaz tez lapie sie na tym,ze zabiegam i zebram o akceptacje milosc. ciagle DAJE DAJE DAJE, kupuje tym moich znajomych.... jestem taka super fajna kaska... ciezko nie lubiec, taki narwaniec cieply misiek.. ale wewnatrz siedzi ktos zupelnie inny.......................................................

 

poszlam z tym do pewnej kobitki terapeutki... ktora pomorze mi pozowlic tej dziewczynie wyjsc na zewnatrz ukrytej, mam tyle mechanizmow, sama pisze smsy, daje ciagle daje siebie emocjonalnie, mam tego dosc!!!!!!

 

Czy ktos mial taki probloem jak ja??? Z checia wyslucham waszych refleksji na moj temat... jestem nowa na tym forum........

 

 

jak pomoc tej ukrytej dziewczynie we mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, no ok, ale przecież niektórzy ludzie są introwertykami z natury. Przecież to typ osobowości, a właściwie 2: melancholik i flegmatyk.

Ale jak się ma wybór, to jasne, że lepiej być extra niz intro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja moim ekstrawertyzmme zakrywam wiele rzeczy.................. i tak sie pokauzje ludizom, ale czuje sie inaczej.

 

Chce byc w zgodzie ze soba........... mam dosc... udawania, mechanizmow ktore sobie wyszkolilam. Juz staram sie bardziej panowac nad soba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja moim ekstrawertyzmme zakrywam wiele rzeczy.................. i tak sie pokauzje ludizom, ale czuje sie inaczej.

 

Chce byc w zgodzie ze soba........... mam dosc... udawania, mechanizmow ktore sobie wyszkolilam. Juz staram sie bardziej panowac nad soba:)

Zbadaj swój ekstrawertyzm (z pomocą psycho), zapoznaj się z nim, pozwól sobie na dialog z wewnętrznymi potrzebami, to oczywiście bardzo ważne. Ale nigdy, przenigdy się nie przesiadaj bo będzie Ci w życiu dużo trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×