Skocz do zawartości
Nerwica.com

telefony/smarfony


Gość paradoksy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam, nie stać mnie

Hehe to ja mam podobnie :).

Telefony są koszmarnie drogie. Ale in fact, zawsze zgarniałem telefony w spadku. Od 4 lat używam tego samego modelu telefonu, póki działa nie widzę sensu w wymianie na nowszy model. Jadę na prepaidzie wykonując połączenia w ostateczności, raczej unikam, bo zbyt droga impreza. Dzwonię raczej tylko do osób w tej samej sieci. Telefon jednak posiadać muszę, bo szef się kontaktuje ze mną tylko telefonicznie. Więc do posiadania telefonu jestem niestety zmuszony. Liczę że operatorzy pójdą w końcu po rozum do głowy i zapodadzą lepsze oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od zawsze zwykłe, poczciwe stare Nokie w których budzik i kalendarz z przypomnieniami są luksusem.

I nie wynika to z obecnej sytuacji majątkowej ( nowe gówna można mieć za 1 pln )

Telefon jest do dzwonienia. Aparat do robienia zdjęć. Laptop do internetu. Lodówka do chłodzenia.Ciekawe kiedy telefony Philips będą goliły. A LG "Lady" będzie miał oprócz wibracji Bardziej użyteczny kształt :-)

Jeśli coś jest do wszystkiego to znaczy że jest do niczego.

W tych nowych urządzeniach zwanych "komórką" telefon jest tylko dodatkiem do reszty zbędnych gadżetów.

Czy już naprawdę ludzie muszą mieć internet 24h/na dobę przy dupie?

Wątpię.

A najbardziej rozbrajają mnie kury domowe na zakupach w markecie z "biznesmeńską" bezprzewodową słuchawką na uchu i mówiące "do siebie" jak w ataku schizofrenii, hehehehe

No tak. Robiąc "biznesowe" zakupy obie ręce muszą być wolne.

Im telefon bardziej skomplikowany , tym więcej troski i czasu potrzebuje. ( jakieś oprogramowania, uaktualnienia, antywirusy, systemy operacyjne )

Do moich Noki wkładam kartę i muszę tylko pamiętać , żeby raz na tydzień nakarmić prądem z zasilacza.

I na tym moje zainteresowanie tym przedmiotem się kończy.

Telefon to tak jak młotek dla ślusarza.

Jest narzędziem , a marketing zrobił z tego luksusowy gadżet z funkcjami cakowicie zbędnymi dla przeciętnego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi telefon służy do komunikacji, bo do tego one są ;-)

intel, wyobraź sobie że ktoś prowadzi firmę. jeździ pociągiem, autem. i ma ze sobą tachać laptopa, aparat i jeszcze może kabel od stacjonarnego neta? :P

smartfony są dużym ułatwieniem pod tym względem

 

przeraża mnie tylko jedna rzecz

 

kiedyś telefony to były cegły

stopniowo były minimalizowane

a teraz wszystko idzie w drugą stronę

wszystkie wyglądają praktycznie tak samo i im większe, tym większy "fun"

a mnie to już przestało jarać i wracam do klasycznego telefonu

wielkie dotykowce na dłuższą metę mnie wkurzają..

a spróbuj to włożyć do kieszeni.. :lol:

 

-- 23 lut 2012, 15:19 --

 

smartfon -zrób to sam:

 

424411_10151315138910183_1167742631_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację co do ludzi prowadzących firmy, liczne interesy itd.

W tym przypadku jest bardzo duży przepływ informacji, ktore są decydujące o być albo nie byc.

Lecz obserwując otoczenie , dochodzę do wniosku, że 90 % telefono i smarfonowiczów to zalatani biznesmeni hehehe.

Te urządzenia niszczą też muzykę-dzisiaj muzyka została zredukowana do dzwonków telefonicznych i chyba tylko na takie potrzeby jest obecnie produkowana.

Dotykowe ekrany?

Spróbuj nosić taki telefon w tylnej kieszeni spodni i usiąść na tyłku,hehehehehe.

Starym telefonom takie eksperymenty nie szkodzą.

No ale ja lubię klasykę.

Podobnie z samochodami.

"stare" 20 letnie " Beemki" czy też "audiki" są niedoścignione dla tych nowych plastykowych , wadliwych,naszprycowanych "inteligencją" gówien za ciężką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największy wyświetlacz jaki testowałam miał 4,7 cala

wielkolud

przyjemnie się korzysta, ale nosiłam miesiąc telefon w folii bąbelkowej żeby się nie uszkodził ;D (nie był mój)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×