Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


anna_s1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dzisiaj znalazłam to forum, stwierdziłam, że akurat to miejsce dla mnie :) Od lat mam agorafobię, walczę z atakami paniki. W sumie nie jest najgorzej. Ale czasami są takie dni, że chce się pogadać z kimś, kto może naprawdę zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi :) Bardzo chętnie spotkałabym się z kimś "na żywo" w Warszawie. To takie fascynujące- podyskutować o lekach, poradnikach psychologicznych i innych takich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_s1, Witam Cię z drugiego końca Czeladzi,jeśli jesteś z Warszawy to naprawdę polecam Ci mitingi,wspaniała rzecz-ludzie z tymi samymi problemami lub podobnymi. wspaniali ludzie, otwarci (będą mówić tym samym językiem),o tych samych problemach bez żadnego oporu ,atmosfera jak w RAJU. pozdrawiam Cię . :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna_s1, :uklon: Cześć i witam! Ciekawa jestem co tam u ciebie słychać? .Jak sobie radzisz?, czy już zaczęłaś powoli działać w twojej sprawie?, jak powoli coś załapiesz to daj znać i jak tam było. Jakie wrażenie na tobie wywarło to spotkanie. Pozdrawiam Cię cieplutko w tę zimową noc. Pa! Pa! Małgosia. :silence::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×