Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie potrafię okazać miłości..


jestem bogiem

Rekomendowane odpowiedzi

vintage, na dzisiejszą chwilę nie umiałbym rozmawiać z obcą mi osobą na taki temat..

 

 

Czasami obca osoba zrozumie lepiej i wysłucha niż taka, którą znasz całe życie;)

musi to być tylko odpowiednia osoba bo jezeli raz źle trafisz to nikomu nie będziesz potrafił zaufać...

 

 

emiliEM, ja w żadnego boga nie wierzę.. bo kto to jest bóg?

 

Może gdybyś uwierzył to byś tego doświadczył kim ON jest.Innej odpowiedzi nie ma na to pytanie;)

 

 

Uwierz w niego,że to on kieruje Tobą i Twoimi uczuciami.

Jeżeli to on kieruje mną, to jest on zwykłym ch**em ..;)

 

Byc moze i jest,bo rani ludzi,krzywdzi lecz IM daje o siłe i moc.Ty nie zrozumiesz...

Bóg jest potęgą nie pojętą.Dlatego tak uważasz On chce dobrze dla Ciebie.Chce Cie czegoś nauczyć.

To jest trudna wiara dla ludzi z wielką wyobraźnią.Przepraszam ze ta sprawe reliigi wiem,to sprawa osobista i dla każdegi indywidualna.Ja wierzę "bo żyję"...

 

A to juz mogło dawno sie skończyć.

 

Otwórz się głeboko i uwolnij się.Oddychaj tak by czuć swoje serce:)

chcę się uwolnić ale nie potrafię..

 

 

Wszystko potrafisz tylko musisz uwierzyć.Nie koniecznie w Boga.Wierz w latające smoki,ufo ,gadające krowy itp. W co tylko zechcesz.Ważne żeby Twoje życie miało jakis cel,bo przeciez kiedys się skończy i wtedy zostanie tylko pustka.Przestrzeń, która nie istnieje Bo nie ma Boga???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w Boga nie wierze a wyobrąźnie mam bujna, wole krasnoludki bo one śa przychodzą z innego, siedzą we wnętrzu takiej jednej góry w beskidach i zamienija piwo w zloto bo wiadomo,że krasnoludki zloto lubią a , przechodza często przez miedzy wymiarowe wrota i ból, ból robią i piwo w złoto zmieniają jaka to góra to nie powiem, bo to moja słodka tajemnica bo teraz to ja sie kontaktuje z krasnoludkami

kkażda religia jest oparta na tym ,że wydarzyl sie cud ,z cudami tylko jest tak problem,ze, każdy o nich słyszał, ale nikt nie widzial na własne oczy, a złośliwości krasnoludków kazdy doświadczyl każdemu kedyś skisło mleko :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,tego nie wiesz,że nikt nie widział cudu na własne oczy.wiara to kazdego indywidualna sprawa i nie zamieniajmy tematu "Nie potrafię okazać miłości." w "Czy Bóg istnieje"

 

Ja podałam tylko argument dlaczego nie potrafimy okazywać miłości.Dla mnie tym argumentem jest właśnie Miłosć do Boga,co nie znaczy,że musimy zyc w celibacie i przez całe zycie nie zaznac przyje,nosci z seksu jak głosił św,Paweł.Niby jedna wiara ale kazdy ją sobie zmienia i tyle w tym temacie.

Moze czasami warto odpuścić ? działać bez zaplanowania.Trzeba byc odważnym. :!:

 

Najskuteczniejszą metodą jest jednak wyobrażenie siebie martwego w trumnie .Wówczas nic już nie możesz powiedzieć ani poczuć.Jednak obserwujesz osoby które znaczyły w życiu coś więcej dla Ciebie.Stoja nad Twoją trumną ...ok.masz ostatnią szansę,pomyśl że już Twoje usta zamilkną na wieki. MÓW...

powtarzaj tak kazdego dnia aż w końcu zrozumiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×