Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poszukiwana druga połówka (Lublin)


SWF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odkąd sięgam pamięcią byłem chory, chyba od dzieciństwa bo już wtedy miałem duże problemy ze sobą. Lekarz stwierdził u mnie Nerwicę neurasteniczno depresyjną, ta diagnoza zajęła mu z 20 minut. Ja sądzę ze bardziej nerwica lękowa, znam siebie lepiej i wiem co mi dolega. Poza tym przeszedłem depresje, prawie cały okres liceum to ciężka depresja, początek studiów depresja ustąpiła miejsca coraz to bardziej nasilającej się nerwicy. Dodatkowo agorafobia, fobia społeczna, DDD. Mój temperament też można by uznać za chorobę, bo żadna skrajność nie jest dobra, a ja jestem skrajnym introwertykiem z przewagą melancholika nad flegmatykiem.

Szukam kogoś o podobnych problemach, przeżyciach bo samotność zaczyna mi bardzo doskwierać.

Mam 27 lat i czuje się bardzo osamotniony, być może ten temat wyda wam się aktem desperacji ? Być może tak jest ! Widok osób znajomych w moim wieku które już poukładały sobie życie jest dla mnie przykra. Zawsze miałem problemy w kontaktach z kobietami, okazywały mi one zainteresowanie, ku mojemu zdziwieniu ! Zawsze kończyło się to na niczym bo wtedy z lęku udawałem obojętność bo jak można komuś się przyznać do tego że boję się wyjść z domu na ulicę. Myślałem o osobie wtedy bardziej jak o zwierzęciu podgatunku ludzkim niż jak pełnoprawnym członku społeczeństwa. Lęk odebrał mi wiele w moim życiu, wiele szans zmarnowanych, nie wykorzystanych okazji. Teraz jestem już prawie zdrowy mam 5 lat leczenia za sobą i pozbyłem się znacznej większości z moich przypadłości i próbuję jakoś naprawić moje życie. Dlatego szukam drugiej połówki osoby o podobnych bagażu życiowym, temperamencie co ja, sądzę że nie jestem jedyny w swoim przypadku i jest wiele osób mi podobnych dlatego napisałem. Jeśli jesteś z Lublina lub okolic i jesteś osobą do mnie podobną odezwij się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się że związek z osobą o podobnych problemach może Cię jeszcze bardziej wykończyć? Oczywiście, to tylko taka hipoteza, bo w sumie wszystko zależy od osobowości.

Jestem z Twoich okolic, możemy czasem pogadać o życiu, jeśli będziesz chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×