Skocz do zawartości
Nerwica.com

przykre doświadczenia a brak zaufania


nany

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem dziś tutaj pierwszy raz - szukam porady. czuję się źle, nie jem, nie śpię, nie wiem co zrobić ze sobą. zacznę od początku, chciałabym trochę naświetlic sytuację. wszyscy moi partnerzy oszukiwali mnie i zdradzali. ten, z którym byłam najdlużej także. po 2 miesiącach bycia razem znalazłam przypadkiem zdjęcia jeo byłej dziewczyny. nic sobie z tego nie robiłam wytłumaczył mi się i już. później zadzwoniła, okazało się że mnie z nią zdradzał pół roku. wybaczyłam ale nie mogłam zaufać. częśto mówił mi że wszystko to moja wina, bo mu nie ufam i nie wierzę. związek się rozpadł a ja miałam poczucie winy.

 

teraz jestem z kimś, kto byl dla mnie zawsze wielkim oparciem. wiem, że chcę spedzic z nim życie. wiem? no właśnie... wiedziałam do niedawna. teraz swiat mi sie zawalil. oszukał mnie. znowu doklandie taka sama sytuacja jak z poprzednim tylko mocniejsze dowody. wiem, że ten jest inny, a raczej chce wierzyc. ale moje doswiadczenia sprawaiaja ze nie ufam mu w ogole.

 

co robic? jak poradzic sobie z tym strasznym brakiem zaufania? jak mu zaufac? wiele dla mnie zrobil, kocham go, chce z nim zyc, ale nie moge. to jakas paranoja po prostu. kocham go a czuje codziennie jak bym sie oddalala o cale mile od niego chociaz stara sie jak moze udowodnic mi ze jestem dla niego najwazniejsza. :why::why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nany, zastanów się nad tym, jakiego związku oczekujesz i dlaczego po raz kolejny powtarza się dokładnie taka sama sytuacja w Twoim związku, gdzie partner Cię zdradza. Co zawiodło? Komunikacja? Brak bliskości? Brak zaangażowania? Jak wyglądają wasze spotkania, o czym rozmawiacie? Pamiętaj, że podstawą każdego związku jest zaufanie i praca nad relacją! Jak myślisz, dlaczego doszło do tych zdrad? Co sprawiło, że Twoi mężczyźni Cię zdradzali? Czy z ich strony to faktycznie była/jest miłość, skoro nie wytrwali i dali się zauroczyć innej kobiecie?

 

Pomyśl, że zasługujesz na szacunek i zacznij się go domagać. Nie pozwól się traktować, jak lalkę, której uczucia nic nie znaczą. W sprawach sercowych trudno radzić. Sama musisz rozsądzić, co będzie dla Ciebie, dla Was najlepsze. Na początku można zacząc od szczerej rozmowy z partnerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×