Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie radze sobie ze soba! chyba wariuje. boje sie ze to cos w


cookies1990

Rekomendowane odpowiedzi

od dluzszego czasu borykam sie z nerwica i depresja. codziennie meczyly mnie leki zwlaszzca wieczorem, ale ostanio jakos minelo, do czasu. Od jakis paru dni nie moge sobie poradzic, jak zazwyczaj dopadaly mnie wieczorem teraz trwa to caly dzien, czuje ucisk w glowie, czuje jakbym miala zaarz zemdlec, czuje oczywiscie neiusrtajace leki nasilajace sie bez przyczyny imam dziwne mysli, boje sie ludzi, nie moge skupic sie an tym co do mnie mowia, wyobrazam sobie dziwne rzeczy i mam klopoty z oddychaniem. nie biore zadnych lekow oprocz hydroxyzyny, ktora przyjmuje codziennie od mesiaca, ale juz wogole mi nie pomaga. co mi jest?? blagam pomozcie:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodze co 2 tyg do psychologa,a na psychoterapie dopiero czekam bo nie ma wolnych miejsc;/

wczensiej bralam mnoswto lekow i zadne na mnie nie dzialaly, poodbno mam taka przypadlosc ze nie beda dzialac. jestem zalamana:( ciagle wydaje mi sie ze jestem chora psychicznie, zazdroszzce innym ludziom tego z moga normalnie zyc:( boje sie tego ze to co mi dolega to cos wiecej niz nerwica lekowa i depresja, czemu od apru dni to trwa i nie ustaje? czy mial ktos tak kiedys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja biore tylko hydroxyzyne i to jeszzce 10 mg bo nie chcialam wiecej zbey sie nie uzalezniac, wiec to niemzoliwe ze od tego mnie tak osttanio dopadlo?nie wiem co robic bo na wizyte u psychiatry musze zcekac jakis tydzien/dwa.a wstydze sie isc z tym do internisty. juz bylam nieraz i zawsze patzra na mnie poblazliwie i sprawiaja wrazenie jakby uwazali mnie za idiotke. nie wiem juz co robic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×