Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kiya

miłość

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że ludzie tacy jak my, są jeszcze zdolni do prawdziwej miłości? Od tak dawna nie czułam nic głębszego... Do nikogo...

Jeśli to możliwe - proszę o nie przenoszenie do żadnych off-topów, itp. Kontekst jest tu ważny... A kontekstem jest dział, w którym umieszczam ten post...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kiya tak oczywiście,że tak przxnajmniej ja ją czuje mocno..głęboko do wielu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jak najbardziej do całego świata i tęz do kogoś wyjątkowego za kim tęsknię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Uczuciowy jestem,byłem i raczej zostanę,czasem mnie to złości bo cierpie bardziej..łatwo mnie zranić..ale miłość to najlepsze uczucie jakie mam w sobie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noopii,

pozytywne uczucia do wszystkiego wtedy nie ma jakieś zawisci w człowieku fakt,że rani to mocno ale chyba jest łatwiej ogólnie, ludzie którzy mają zawiść w sobie są chyba bardziej nieszczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Tak właśnie jest tahela..pozytywne emocje rodzą jeszcze więcej pozytywnych emocji,miłość rodzi miłość,dobro-więcej dobra.,etc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazdroszczę Wam. Też kiedyś byłam bardzo, bardzo uczuciowa, często do bólu... Ale to wszystko przeszło, nawet nie wiem kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mnie nie przeszło różne miałem okresy w życiu,ale chyba taka już moja natura.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi