Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy za skupieniem,dziwne wyobrazenie,co zrobic?


majk1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 17lat,spożywałem pare razy marihuane i dopalaczy tych do palenia ok.10 razy w życiu,ostatni raz ,rok temu i w tedy gdy to byl ostatni raz pare minut po zarzyciu piszczalo mi w glowie,przewrocilem sie na ziemie i przez chwile nic nie widzialem.Pozniej po ok 3dniach zylem juz normalnie tak jak dawniej nie zauwazylem roznicy(normalnie sie uczylem itp).3miesiace temu zaczely mi sie robic urojenia gdy zobaczylem znajomych palacych marihuane bylem w ich otoczeniu nie spozywalem,wydawalo mi sie ze jestem "na haju" ,zapominalem o tym z poczatku lecz niestety po paru dniach ciagle o tym myslalem,od paru miesiacy caly(ok 2) czas mi sie to wyobraza chociaz tak nie jest,czy mam po prostu starac sie o tym nie myslec?Prosze o Pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować po prostu nie zwracać na to uwagi. Twój mózg uznał, że będzie Cię trochę męczył. A jak mu pokażesz, że się nie boisz, to mu się znudzi.

 

Jeżeli bardzo Ci to przeszkadza, denerwuje i zmniejsza jakość Twojego życia, możesz wybrać się do psychiatry i psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam 17lat,spożywałem pare razy marihuane i dopalaczy tych do palenia ok.10 razy w życiu,ostatni raz ,rok temu i w tedy gdy to byl ostatni raz pare minut po zarzyciu piszczalo mi w glowie,przewrocilem sie na ziemie i przez chwile nic nie widzialem.Pozniej po ok 3dniach zylem juz normalnie tak jak dawniej nie zauwazylem roznicy(normalnie sie uczylem itp).3miesiace temu zaczely mi sie robic urojenia gdy zobaczylem znajomych palacych marihuane bylem w ich otoczeniu nie spozywalem,wydawalo mi sie ze jestem "na haju" ,zapominalem o tym z poczatku lecz niestety po paru dniach ciagle o tym myslalem,od paru miesiacy caly(ok 2) czas mi sie to wyobraza chociaz tak nie jest,czy mam po prostu starac sie o tym nie myslec?Prosze o Pomoc!

 

 

Towarzyszu, moja ostra derealizacja i depresonalizacja zaczeła sie własnie od zapalenia ZASRANEGO dopalacza, tez padłem na ziemie, po czym przeszedłem nieswiadomi 3 KM oddawajac odglosy jak zwierze i płacząc.

 

Myśle ze te cholerstwo wyciągneło z ciebie wszelkie lęki itp.

Jestes zdenerwowany i sie boisz, to zrozumiałem, własnie dlatego nie mozesz sie skupić, i w owy twój mózg kojarzy palenie ziółka z traumatyczna sytuacją która opisałeś.

Proponuje psychiatre i psychologa ( Nie schizuj sie )

 

PS - Prócz wyzej wymienionych objawów, masz cos jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.moge dodac ze ciagle sobie wpajam ze przez to ze uzywalem tego swinstwa to juz nie bede mogl spokojnie zyc.Ogolnie juz kiedys mialem taki problem ze np.uswiadamialem sobie to ze Oddycham i wykonujac to swiadomie przeszkadzalo mi to,lecz o tym zapominam latwo,teraz mam wlasnie podobny problem ze jak wyobrazilo mi sie ze widze innych najaranych to ze sam jestem,i zapominalem o tym na jakis okres lecz se,przypominalem a teraz to juz w ogole caly czas o tym mysle.W tym tygodniu zamierzam udac sie do Psychologa,mam taka nadzieje ze bedzie mogl mi pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×