Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciagły strach, nakręcanie się


gość123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu ciągle się zamartwiam. Postaram sie to wyjasnic. Pod wpływem niewinnego czynnika(rekalma, artykuł w gazecie) dostaje paranoi. Nigdy nie mam spokoju. Ostatnio bałem sie choroby. po jakimś czasie przeszło. jednak trafiłem na informacje o osobach, które zarejestrowały sie na stronie internetowej, a potem przychodziły do nich rachunki, które musieli płacic, bo nie przeczytali regulaminu. gdy weszłem na swoją skrzynke email, zobaczyłem newsletter z portalu, w którym zarejestrowałem sie ok 9 miesiecy temu. Problem w tym, że tego nie pamiętałem. Weszłem na tą stronę. Okazało sie, że działą na podobnych zasadach co wiekszość. zarejestruj się, będziesz miał dostep do materiałów, ale jeśli chcesz więcej, zapłać. I wtedy sie zaczeło. Spanikowałem,bo pomyślałem, że przez to, że się tam kiedyś zarejestrowałem bedę musiał płacić ogromne sumy. Co prawda pisze, że po zarejestrowaniu sie za darmo jest pewna część materiałów, ja sie boje, że przy rejestracji cośtam zaakceptowałem i będę musiał płacić. Konta na tym serwisie nie mogę wykasowac, nie ma takiej opcji w panelu, na stronie nie ma też żadnego regulaminu( jedynie informacja, że jeśli chcesz inne opcje, zapłać ilestam). To spotęgowało mój lęk, wystraszyłem sie, że dałem sie naciągnąć i pojawiłą się wizja sądów, komornika, tysięcznych odszkodowań. jestem przerażony, niby nikt ode mnie nic nie chce, ale ciągle mam przed oczami ogromne kary pieniężne, sąd. nie mogę spać, non stop się trzęse, panikuje, nie mogę tego wytrzymać psychicznie. Najgorsze jest to, że nie wiem, czy to nerwica i wyolbrzymiam lek, czy to realne zagrożenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×