Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem samotny mimo tego, że szukam kontaktu z innymi.


Sic!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Mam na imię Mariusz.

Z tego, co tak patrzę, jestem zaburzony o 5 roku życia.

Byłem w ostrej depresji od 14 roku życia do teraz. Byłem 5 tyg. w szpitalu psychiatrycznym.

Obecnie mój stan określiłbym... Hm... Ciężko jest, ale jakby Boderline i Cyklotymia jednocześnie, do tego zalążki anoreksji, czasem aż braku osobowości. Nie ważne.

 

Tak czy inaczej czuję się okropnie samotny, w sensie rozumienia. Jest jedna osoba, jeden naprawdę 10000% przyjaciel, którego tu poznałem. Gdyby nie on byłbym martwy, najprawdopodobniej, gdybać nie ma co, bo i po co? Na co to komu...

 

Bardzo chciałbym poznać kogoś, chciałbym móc z nim obcować.

Jestem gejem, wiele problemów wiąże się w moim życiu z owym stanem psychoseksualnym.

Chcę być zrozumiany, sam jestem ogromnie empatyczny i czasowo dostępny. Dziwne dlaczego wszyscy mają mnie gdzieś. Nie wiem czyja to wina.

 

Nie mogę znieść tej pustki, jest mi cholernie zimno.

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Być może Twoje problemy natury psychicznej wynikają z odmiennej orientacji seksualnej. Na homoseksualizm mogły nałożyć się takie trudności, jak depresja i zaburzenia osobowości. Świadomość, że "odbiega się" od ogólnie panującego wzorca par heteroseksualnych, powoduje często wstyd, onieśmielenie, zażenowanie i strach, że zostanie się niezrozumianym, wyśmianym, odrzuconym. Często osoby homoseksualne żyją wiele lat, nie ujawniając się ze swoją orientacją seksualną. Jeśli chodzi o poczucie osamotnienia, można spróbować zapoznać kogoś drogą Internetową na portalach dla osób homoseksualnych albo w "specjalnych" klubach. Więcej o psychologii homoseksualizmu i coming outu można przeczytać tutaj:

 

http://portal.abczdrowie.pl/homoseksualizm

http://portal.abczdrowie.pl/coming-out

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×