Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, kobieto, żaden facet nie zostawi oficjalnej panny dla "kochanki", nie ma opcji nawet. cóż, ja się trochę pobawiłam, poryczałam, dwa lata zmarnowałam. przynajmniej bestia przystojna była :mrgreen:

 

A ten zostawił, chyba mi się wyjątek trafił 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, mistrzowska 3 jaja, kielba , lyzeczka smietany, na maselku a i czasem cebulka i pieprzu tyle ze az czarna, uwielbialem ja wciagac z rana na kaca wtedy 10 razy lepiej smakuje ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, mistrzowska 3 jaja, kielba , lyzeczka smietany, na maselku a i czasem cebulka i pieprzu tyle ze az czarna, uwielbialem ja wciagac z rana na kaca wtedy 10 razy lepiej smakuje ach

 

Dupy nie urywa. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, oj kazdy ma swoja ulubiona, podaj przepis swojej domyslam sie ze dobrze pichcisz tak samo jak niunka :)

 

Niuńka jeszcze musi się ode mnie nauczyć. :mrgreen: Do jajecznicy można więcej rzeczy dodać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, oj kazdy ma swoja ulubiona, podaj przepis swojej domyslam sie ze dobrze pichcisz tak samo jak niunka :)

 

 

Niuńka jeszcze musi się ode mnie nauczyć. :mrgreen: Do jajecznicy można więcej rzeczy dodać. ;)

 

a Ty ode mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, oj kazdy ma swoja ulubiona, podaj przepis swojej domyslam sie ze dobrze pichcisz tak samo jak niunka :)

 

 

Niuńka jeszcze musi się ode mnie nauczyć. :mrgreen: Do jajecznicy można więcej rzeczy dodać. ;)

 

a Ty ode mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, no podaj przepis na super jajcona i jakies proste dobre danie, kartoflarza znam :D

 

Nazywam ją śmieciówką bo można tam wszystko wrzucić więc próbuj. Na pewno ser żółty. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ja się dowiedziałam po długim czasie i wówczas wypieprzyłam z alkowy na zbity pysk.

 

A ja dałam szansę, bo przecież Pysio Misio upierał się, że mnie kocha i jest z nią nadal tylko dlatego, że nie wie jak zerwać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ja się dowiedziałam po długim czasie i wówczas wypieprzyłam z alkowy na zbity pysk.

:hide:

 

faceci ;)

 

-- 05 cze 2014, 22:25 --

 

Aranjani, ja się dowiedziałam po długim czasie i wówczas wypieprzyłam z alkowy na zbity pysk.

 

A ja dałam szansę, bo przecież Pysio Misio upierał się, że mnie kocha i jest z nią nadal tylko dlatego, że nie wie jak zerwać :lol:

 

:bezradny::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×