Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, nieeee, zakupy nie. Ubrania kupuję najczęściej gdzieś, gdzie mam pewność, że jej nie zobaczę. Czyli kończy się na wyjeździe do Iławy :mrgreen: Albo oczywiście internet, o którym była wczoraj mowa. A produkty spożywcze kupuję w osiedlowym sklepiku, nigdzie dalej się nie ruszam.

Matka zapisała mnie na cykl wizyt do kosmetyczki, bo 'nie może na mnie patrzeć'... Wolałabym, jakby zamiast tego wysłała mnie do jakiegoś psychologa, no ale... Zobaczymy za te dwa/trzy tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nigdy nie rozumiałam mojej matki. Dla niej zawsze ważniejszy jest wygląd od wnętrza - a sama jest niebogatą dziewczyną pochodzącą ze wsi... Ale zawsze mówi, że twarz moja za brzydka, ubrania za chłopięce itp. itd.

Ale nie powiem, fajnie tam poleżeć, kobieta jest fajna, więc można pogadać na różne tematy... Tylko jak zeszłyśmy na temat kolczyków, zaczęła mnie namawiać na inne miejsce, niż ja bym chciała :mrgreen:

 

Szczerze mówiąc, odświeżyłabym trochę swoją szafę, jak i inne zapasy, ale... Sponsora brakuje (i tu proszę bez żadnych podtekstów i domysłów o szesnastolatce robiącej loda za jeansy :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

niestety ludzie zbyt często oceniają po wyglądzie, przykre to, ale w dzisiejszych czasach prawdziwe.

 

też by mi się to przydało, ale fundusze kończą się.... a pracy na razie nie jestem w stanie podjąć :(

miłego "upiększania" :smile:

 

Sabaidee,

smacznego Panie Sabaidee, ja nie mogę się zwlec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, zazdroszczę. Ja w dzień nie umiem spać, bo mi za jasno, w nocy ciężko zmrużyć oko, bo za ciemno. I weź tu bądź normalnym człowiekiem :D

 

-- 21 sty 2012, 09:09 --

 

slow motion, dziękuję, chociaż wątpię, że to coś da :mrgreen:

Ale posiedzę tu jeszcze troszkę, i tak mam czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

niestety ludzie zbyt często oceniają po wyglądzie, przykre to, ale w dzisiejszych czasach prawdziwe.

A co Ty chcesz od swojego wyglądu? Masz tyle naturalnej urody, że wszelkie upiększanie mogłoby Ci tylko zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

a co się dzieję? to oczekiwanie wczorajsze na tel tak CIę dobiło? Z chęcią bym się z Tobą napiła, ale nie mogę (leki).

 

Ja zaraz idę na rowerek, a później muszę się zebrać jakoś i iść do babci mojej kochanej + do sklepu zoologicznego.

A nic mi się nie chcę. :?

 

-- 21 sty 2012, 11:12 --

 

girl anachronism,

oooo, a tak cieszyłaś się na ten wyjazd. Dziś coś się zmieniło? Wyjazd do znajomych pewnie dobrze Ci zrobi. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×