Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.topfox.tv/pic/annabella_sciorra/40835_annabella_sciorra_scaled.jpg

http://www.wallpaperdota.com/stock/tony-soprano-james-gandolfini-gloria-trillo.jpg pytanie za piwko i duza hawajska pizze z dagrasso : Kogo wam przypomina ta para ?

 

LUBIE TO :great:

 

-- 21 mar 2014, 22:30 --

 

Variable, dlaczego ciezki zywot ??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, najwyzej do ciebie zapisze sie na psychoterapie i pocieszenie

Rebelia, dowcipniara :P mam poświęcic resztke swoich włosow na twoje szorstkie uda zeby uwierzyła :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, to bardzo znany aktor najwieksza slawe zyskal dzieki serialowi rodzina Soprano zmarl jesli sie nie myle okolo roku temu

jestes kierowca tira bo mi sie tak z parkingiem skojarzyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, sprobujemy zobaczymy jak to sie mowi kto nie ryzykuje ten z trumna nie pije szampana :P

Rebelia jesli jestes "pierwoj sort" to i uszy czerwone moge poswiecic :P

 

-- 21 mar 2014, 22:50 --

 

hania33, the best, ten serial był genialny pamietam bardzo sie zzyłem z postaciami z tego serialu i miałem z nimi sny :) ale nie dziwne skoro dziennie ogladalem po 6-8 odcinkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, i co bys z nim robila jakby przyszedl po pol szklanki cukru :P czy moze bys go poprosila zeby "usunal" wszystkich twoich przyjaciol i dobrych ludzi ktorych spotkalas na swojej drodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, aaa jasne wsio

Vagina dentata (z łac. zębata pochwa) – mit seksualny traktujący o pochwie pożerającej penisa, utożsamiający męskie lęki wobec kobiet. Obecny w wielu kulturach, m.in. ludów tubylczych Ameryki Północnej). Obecnie wykorzystywany w kulturze popularnej i sztuce (m.in. w pracach Andresa Serrano oraz artystów zainteresowanych psychoanalizą). W 2007 r. vagina dentata zagościła na ekranach kin za sprawą reżysera Mitchella Lichtensteina i jego filmu „Teeth” (Zęby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×