Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, z drugiej strony, z moją obsesją sprawdzania po sto razy czy zamknęłam dobrze drzwi mogłoby być ciekawie :lol:

Ja znalazłem na to rozwiązanie, żeby nie wracać się po kilka razy do domu i sprawdzać czy zamknąłem drzwi. Po prostu nagrywam na telefonie jak zamykam drzwi i w razie potrzeby oglądam nagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Całe Siedlce zwiedziłem i nie znalazłem tego czego szukałem. :x

 

 

Ostatnio byłam u koleżanki, zanim dotarłyśmy do mieszkania trzeba było:

- wpisać kod do domofonu

- wpisać kod do domofonu po raz drugi przy wewnętrznych drzwiach wejściowych :D

(...wjechać windą na 14 piętro...)

- otworzyć kluczem drzwi do, nazwijmy to holu przed drzwiami do mieszkania

- otworzyć dwa zamki w drzwiach

 

uff.

Jak ja bym chciał mieszkać w takim bezpiecznym miejscu.

 

Ja w AŻ TAK zabezpieczonym to chyba nie.

Za to chciałabym, żeby ludzie bardziej dbali o porządek na klatce schodowej. Jak się ma psa to wypadałoby sprzątnąć po nim kłaki jakie zostawia na schodach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w AŻ TAK zabezpieczonym to chyba nie.

Ja najchętniej zamieszkałbym w jakiejś super pilnie strzeżonej twierdzy.

Za to chciałabym, żeby ludzie bardziej dbali o porządek na klatce schodowej. Jak się ma psa to wypadałoby sprzątnąć po nim kłaki jakie zostawia na schodach :P

Z tego co mi wiadomo, to pies czasami potrafi zostawić jeszcze gorsze rzeczy na klatce schodowej a właściciel i tak tego nie posprząta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Pętelka to w mieście nawet sikunie zrobi :D tylko u siebie na polu lub w lesie.Moje psiaki nie brudzą na podwórku tylko chodzą w wysoką trawę albo w lasek.

Kulturalne. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, tak bardzo :smile: Najlepsza jest Pętunia w mieście.Inne psy leją gdzie popadnie a ta wstrzymuje bo jak tak na chodnik i ludzie mają patrzeć :mrgreen:

Mnie strasznie denerwowało jak miałem trawę przed bramą i w tej trawie leżało mnóstwo psich nieczystości. Ale teraz położyli kostkę i problem ustąpił. Właścicielowi który pozwala załatwiać się psu przed czyjąś bramą najchętniej zrobiłbym to co koleś z filmu "Dzień świra".

[videoyoutube=wCyhy4JUGMg][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ja mam woreczki,kupiłam jak pierwszy raz z psiakami jechałam,ale nie muszę korzystać bo moje psiakinie nauczone w mieście się załatwiać :smile:

Pewnie,że to denerwujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ja mam woreczki,kupiłam jak pierwszy raz z psiakami jechałam

No i super. To rozumiem. Nie mam nic przeciwko psom i ich właścicielom, ale nie lubię kiedy właściciel nie pilnuje psa i pozwala mu się załatwiać gdzie tylko mu się podoba, albo puści psa luzem i ten pies straszy ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ja bym się bardziej bała o psiaka jak g luzem póścić niż to że ludzi straszy,ale moje to miniaturki piesów takie po 10 kg :D

Nie no, takie małe pieski to inna sprawa. Ale często ludzie puszczają luzem takie wielkie psy i wtedy strach obok takiego przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×