Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, ludzie nie lubią osób, które marudzą. Ja takich nie lubię i staram się też tego nie robić. Wiem jak reaguję na marudy i wolę też takich reakcji unikać :mrgreen:

 

-- 26 mar 2013, 17:12 --

 

Mara_, bo ludzie nie lubia tego czy czemu?

 

-- 26 mar 2013, 16:08 --

 

Saraid, haha, a to nie od dzis wiadomo, ze:

 

 

8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Fajny kawałek :great:

 

 

Buu,jestem nie lubiany.

not-a-single-fuck-was-given.jpg:mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co robicie? :roll:

ja ide spac, elo.

 

 

wszystko zalezy jak kto marudzi, ja tam jestem pesymista, ale sie nie zmieniam dla dupek, zreszta nie marudze, trzymam to w sobie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jasne? :shock: ale tak na serio to bylo?

 

ludzie chca utwierdzac sie w dobrym samopoczuciu jak sie wylamujesz z tych spolecznych gierek, to przypominasz im o pewnych truizmach, o ktorych nie chca myslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nie jesteś sam, słyszałem nawet że nie którzy chcą mnie zabić za moje marudzenie, a były przypadki żądania usunięcia mnie z forum za szerzenie niewłaściwych postaw życiowych.

No,normalnie gorzej jak zbrodniarze wojenni... :mrgreen: więc flejmujmy,mordujmy i palmy wioski, i tak zapamiętają nas jako marudy :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, no nie wyspalem, myslalem o tym konkursie zbyt intensywnie i najlepsze to, ze nic nie wymyslilem. :pirate:

 

chyba pospie ale jednak nie wiem, bo myslalem, ze nikogo tu nie ma juz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, serio ale tego co wielokrotnie żądał mego zniknięcia już na forum chyba nie ma.

A w ogóle to świat jest wspaniały a życie piękne zwłaszcza leżąc przysypanym ziemią. ;)

 

Gdzie mi do "króla" pośród marud. :mrgreen::mrgreen:

 

Świat i życie są zwykle takie jakimi je widzimy,raz tak i raz inaczej,nikogo z optymizmu nie przestawi się na malkontenctwo i wice wersa,byle nikt potem pretensji nie miał do całego świata że "życie zmarnował", bo każdy ma do tego "prawo" że może czynić co chcę,nawet zmarnować żywot,niema w tym nic "złego" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jaki nick chetnie poczytam jak sie bulwersowal i sie posmieje, jak nie tutaj to na priv mi wyslij. :)

 

-- 26 mar 2013, 17:04 --

 

ok ide cos zalatwic do pozniej. :tel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, spytalem na priv... :zonk:

 

 

carlosbueno, no ja rozumiem, ale sie zdziwilem, ze ktos wpadl na pomysl eliminowania kogos za nastawienie do zycia, no to juz jakas paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×