Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, właśnie widziała siostra tą dziurę w drzwiach ? to dlatego tak zimno :D obudziły mnie w nocy jakieś hałasy , na początku myślałem , że to siostra tak chrapie , ale okazało się , że to nosorożec się do drzwi dobijał :P trzeba będzie go upiec jak szynszyla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, próbowałem z nim rozmawiać na ten temat o co mu dokładnie chodziło ( oglądałem kiedyś doktora Dolittle , to wiem jak gadać ze zwierzętami :P ) ale nic nie chciał powiedzieć , tylko coś tam mruczał :P wydaje mi się , że jemu zimno było , a siostra go wpuścić nie chciała :P pierogi z szynszyla były ? niedobrze mi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ale interesuje mnie tylko praca sezonowa , tak od czerwca do sierpnia , bo wtedy nie ma żadnych rozgrywek :D i zapas piwa zabiorę oczywiście :P nie chciałem ich dawać nosorożcowi , ale gdybym tego nie zrobił , to dziś byśmy nie rozmawiali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, dobra, to ja bratu potrawki z szynszyla i nosorożca naszykuję na to safari :P mógł się brat poświęcić i dac zjeść nosorożcowi a nie moje biedne myszy mu oddawać, to były jedyne osoby w domu, ktore mnie lubiły i dało się z nimi pogadać :( teraz muszę iść upolować następne

luk_dig, dobry wieczór :D Ktoś tu chyba się dobrze bawi w święta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie wieczornie :D

 

Mnie się wydaje czy znowu Kevin leci w TV :shock::shock:

 

kochana wczoraj widziałam jak właśnie go reklamowali... powiedzieli, że na specjalne życzenie widzów :uklon::hide:

 

 

normalnie nie wytrzymam już z tym przeziębieniem :? akurat w Święta musiało mnie dopaśc :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×