Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, chodziło mi o sklep a nie o market , ale 300 metrów to też daleko :P a z Myślenic rzeczywiście trener naszej reprezentacji , niedługo będzie pani filolog albo tłumacz ( czy jak to się mówi ) :D a u mnie też nuda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, chodziło mi o sklep a nie o market , ale 300 metrów to też daleko :P a z Myślenic rzeczywiście trener naszej reprezentacji , niedługo będzie pani filolog albo tłumacz ( czy jak to się mówi ) :D a u mnie też nuda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Będę trzymał kciuki , w końcu jak będziesz potrafiła tłumaczyć angielski to może przetłumaczysz też matce żeby wróciła :P

Też chciałem dziś coś ugotować , ale po co ryzykować ? jeszcze kogoś otruje :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Będę trzymał kciuki , w końcu jak będziesz potrafiła tłumaczyć angielski to może przetłumaczysz też matce żeby wróciła :P

Też chciałem dziś coś ugotować , ale po co ryzykować ? jeszcze kogoś otruje :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, heh...witaj w klubie... Też nienawidze siebie... Nie nadaje sie do zucia w spoleczenstwie..a,gdy przychodzi do zmian... Wydaje sie to niemozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, heh...witaj w klubie... Też nienawidze siebie... Nie nadaje sie do zucia w spoleczenstwie..a,gdy przychodzi do zmian... Wydaje sie to niemozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×