Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, To nie moja wina , że teraz tak wyglądam trochę się postarzałem :P

Relatywista, Piłeś kiedyś wódkę na cmentarzu ? jeśli nie , to nie możesz zrozumieć magii tego miejsca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To nie moja wina , że teraz tak wyglądam trochę się postarzałem :P

Relatywista, Piłeś kiedyś wódkę na cmentarzu ? jeśli nie , to nie możesz zrozumieć magii tego miejsca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, my tu wszyscy jesteśmy wyjątkowi 8)

Tomcio Nerwica, no mówiłam bratu, żeby przychamował troche z tym trupim mięskiem... to się teraz brat do trupa upodabnia

amelia83, u mnie leniwie troche :zzz: a jak u Ciebie? :D

luk_dig, nie, to ja mam skrzywione poczucie humoru ;) a frytki mogę Ci przesłać gołębiem pocztowym :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, my tu wszyscy jesteśmy wyjątkowi 8)

Tomcio Nerwica, no mówiłam bratu, żeby przychamował troche z tym trupim mięskiem... to się teraz brat do trupa upodabnia

amelia83, u mnie leniwie troche :zzz: a jak u Ciebie? :D

luk_dig, nie, to ja mam skrzywione poczucie humoru ;) a frytki mogę Ci przesłać gołębiem pocztowym :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Będę musiał kiedy do Was wpaść na ten cmentarz z jakimś destylatem na bazie słodkiej krwi pędzonym ;) Jak już zabawa się rozkręci, to może nawet i pogonimy troche jakichś satanistów :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Będę musiał kiedy do Was wpaść na ten cmentarz z jakimś destylatem na bazie słodkiej krwi pędzonym ;) Jak już zabawa się rozkręci, to może nawet i pogonimy troche jakichś satanistów :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To nie od tego ... przez siostrę się tak postarzałem :P

Relatywista, Satanistów złapać to nie problem , trzeba jednak uważać by po pijaku nie zasnąć w jakiejś trumnie do tego otwartej ... w końcu nekrofile mogą się pomylić i uznać nas za martwych :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To nie od tego ... przez siostrę się tak postarzałem :P

Relatywista, Satanistów złapać to nie problem , trzeba jednak uważać by po pijaku nie zasnąć w jakiejś trumnie do tego otwartej ... w końcu nekrofile mogą się pomylić i uznać nas za martwych :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×