Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Nerwuski .

Dzis zadzwonilam do tego psychiatry i mu mowie , ze chce cos na sen bo fiola dostaje , spie po 2 h na dobe , a On ze jak tak to zeby przyjsc pomyslimy .

Olera jasna za 130 zl mam latac co 3 dni ?? powiedzialam , zeby sie wypchał i na scianie zawiesił i ze zmieniam lekarza .

Teraz nie wiem czy dobrze zrobilam , zle juz nie mam sil z tym spaniem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patrycja !Kasę to oni trzepią nie lichą...ja wczoraj za pierwszą wizytę zapłaciłam 140 zł...ale do tego lekarza ludzie jeżdżą z daleka a on u mnie w mieście jest...nawet się nie pytałam o leki bo sam od razu po moim wygadaniu wypisał receptę i kazał przyjść za miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem... No musisz sama wypróbować jak na Ciebie zadziała. Ja biorę rano, ale wiadomo, że reakcja każdego organizmu jest inna.

 

-- 06 gru 2013, 14:31 --

 

Czesc Nerwuski .

Dzis zadzwonilam do tego psychiatry i mu mowie , ze chce cos na sen bo fiola dostaje , spie po 2 h na dobe , a On ze jak tak to zeby przyjsc pomyslimy .

Olera jasna za 130 zl mam latac co 3 dni ?? powiedzialam , zeby sie wypchał i na scianie zawiesił i ze zmieniam lekarza .

Teraz nie wiem czy dobrze zrobilam , zle juz nie mam sil z tym spaniem :(

 

pati no i dobrze zrobiłaś. Powinien Ci przepisać coś doraźnego chociaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! A ja ciągle myślę o tych tabletkach i czy korzyści są większe niż szkody...wiem,że nikt nie podejmie za mnie decyzji czy to brać,ale ja się zwyczajnie boję i odciągam ten moment w czasie...Pati spróbuj sobie przed snem posłuchać muzyki relaksacyjnej...mi pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! A ja ciągle myślę o tych tabletkach i czy korzyści są większe niż szkody...wiem,że nikt nie podejmie za mnie decyzji czy to brać,ale ja się zwyczajnie boję i odciągam ten moment w czasie...Pati spróbuj sobie przed snem posłuchać muzyki relaksacyjnej...mi pomaga.

 

dobra radą z tą muzyką wklejam coś co was uśpi :) http://www.youtube.com/watch?v=FHfIfGlNrx4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu jak jest mąż w domu albo gdzieś pojedziemy to rzadko,ale jak zostaję sama albo sama mam wyjść z domu to jest tragedia...sztywnieję,zawroty głowy,kołatanie serca,ale to mam czasem nawet jak śpię i mnie to budzi i jest mega strach...do tego jeszcze drętwienia rąk i bóle mięśni...kłucie pod łopatką itd. raz jest lepiej raz gorzej...czekałam wizyty u psychiatry jak zbawienia a teraz nie chcę się leczyć jak mi lekarz kazał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×