Skocz do zawartości
Nerwica.com

natrętne myśli


oczyjakbursztyny

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 lat leczę się z depresji której towarzyszą natrętne myśli. Wszystko zaczęło się od tego, że gdy byłam w związku zaczęłam mieć myśli aby go przerwać ale jednocześnie tego nie chciałam. Potrafiłam obudzić się w nocy i pierwszą myślą było to żeby zerwać z chłopakiem. Nie potrafiłam sobie radzić z tymi myślami. Zaczęłam gubić się w tym czego tak naprawdę chce a czego nie. W końcu nie wytrzymałam i zerwałam związek. Było mi ciężko. Bardzo tęskniłam ale myśli zniknęły. Teraz mam nowego chłopaka. Przez długi czas wahałam się czy w ogóle wiązać się z kimkolwiek bo podświadomie czułam, że to wróci i tak się stało. Bardzo mi zależy na tym chłopaku i nie chce żeby było tak jak poprzednio. Leki niestety na same myśli nie pomagają. chodziłam do dwóch psychologów i żaden nie pomógł może dlatego, że za krótko ale jakoś inaczej wyobrażałam sobie wizyte u psychologa. Zawsze myślałam, że polega to na tym, że się opowiada o tym co nam jest a psycholog stara nam się to wszystko poukładać. A tym czasem to tylko ja mówiłam a tak bardzo potrzebowałam aby ktoś mi wytłumaczył co mi właściwie jest. Dopiero z internetu dowiedziałam się czegoś więcej. teraz myślę o hipnozie. Jestem w stanie zrobić wszystko aby obecny mój związek był udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×