Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Fotografia] Kambodża


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym tam pojechać :105: Możesz zdradzić czy to droga przyjemność? I na jak długo tam pojechałeś?

Zasadnicze koszty to przelot, wizy i szczepienia. Na miejscu jest już tanio jak barszcz, więc czym na dłużej jedziesz tym taniej. Ja szwendałem się po okolicy okrągłe pół roku: wylądowałem w Singapurze, przez cieś. Malakka na Sumatrę, Sumatra, Jawa, Bali, Sumbawa, Flores, przelot na Borneo, cała północna (malezyjska) część Borneo + Brunei, prom na Mindanao (Filipiny), całe Filipiny po północny Luzon, przelot do Bangkoku, Tajlandia, Kambodża, Laos, powrót do Bangkoku i do domu. Na miejscu wyszła mi dniówka 15 USD/dziennie z tak intensywnym przemieszczaniem się.

kamb09.jpg.213f1b8e8cc7b8efcfc221d82cb9d6e3.jpg

kamb10.jpg.c337bf5cdccb2cebba843bb8309ec132.jpg

kamb11.jpg.91a539667f210bb65024ce31ff201c12.jpg

kamb12.jpg.7cd90cfc5ce62f07a720b6d341e316aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Bida piszczy, ale ludzie potrafią się cieszyć tym co mają, choć z reguły mają niewiele. Nie czuć takiego wyścigu szczurów jak w Europie. Nikt się nigdzie nie śpieszy, nikt Cię nie opierdzieli w sklepie, że się grzebiesz przy kasie. Nigdzie nie można okazywać zdenerwowania, bo od razu zostaje się świrem. Nie, żeby oni sami się nie denerwowali, bo też ludzie, ale okazują to np. nerwowym chichotem.

 

Panna_Modliszka, Natusia, Dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku, o jacie! :shock: Chciałabym móc sobie kiedyś pozwolić na taką bajeczną ucieczkę...

Zdjęcia boskie, taki mają klimat odległej, ciekawej przestrzeni...

 

 

p.s. Szczególnie zazdroszczę Ci wizyty na Bali :105: Jeśli teraz miałabym wybrać miejsce na wakacje to właśnie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie zazdroszczę Ci wizyty na Bali :105: Jeśli teraz miałabym wybrać miejsce na wakacje to właśnie tam.

 

Tylko nie Kuta Beach, bo to jakiś koszmar! Zero Indonezji, komercha pełną gębą dla ludzi mocno rozrywkowych. Równie dobrze można jechać na Costa Brava.

 

Korba, Dziękuję, Kasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szwendałem się po okolicy okrągłe pół roku: wylądowałem w Singapurze, przez cieś. Malakka na Sumatrę, Sumatra, Jawa, Bali, Sumbawa, Flores, przelot na Borneo, cała północna (malezyjska) część Borneo + Brunei, prom na Mindanao (Filipiny), całe Filipiny po północny Luzon, przelot do Bangkoku, Tajlandia, Kambodża, Laos, powrót do Bangkoku i do domu.

:mrgreen::mrgreen: No to ładny spacerek sobie urządziłeś :mrgreen:

Fajnie jest móc przynajmniej virtualnie zakosztować tego, co widziałeś. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×