Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zwierzak38

leki na nerwice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Od 4 m-cy mam objawy nerwicowo-depresyjne. W 100% nie jestem przekonany do tej diagnozy, wiec postanowiłem dołączyć do forum i mieć nadzieje, ze wśród was są osoby, które mają podobne skutki uboczne przyjmowanych leków. To sie stało we mnie w listopadzie zeszłego roku. Ogólne złe samopoczucie, straszne zmęczenie, kłucie w okolicach serca i płuc. Czasami wydawało mi sie że nie mogę złapać oddechu i sam mimowolnie sie uduszę. Po tych dolegliwościach cielesnych przyszedł lel przed śmiercią. Wymyślanie sobie różnorodnych chorób somatycznych od grypy AH!N1 a na jakimś nowotworze skończywszy. Udałem sie do lekarza psychiatry, który mi przepisał leki CITOBAX 10 mg. miałem przyjmować raz dziennie. Zacząłem kuracje lekową. Przez pierwsze 3 tygodnie stan mój sie nie polepszył lecz wg mnie nasiliły sie moje lęki. Wszystkie skutki uboczne napisane w ulotce widziałem usiebie. Strasznie sie czułem i ten lek przed śmiercią sie nasilił. Przestraszyłem sie tego i udałem sie znowu do lekarza w przekonaniu ze leki nie sprawdzają sie u mnie. Lekarz zwiekszył dawke do 20 mg na dobę. Zacząłem przyjmować zwiekszona dawkę . działąnia uboczne sie nasiliły, problemy gastryczne-wzdęcia, ból lewej strony brzucha i oczywiscie wmówienie sobie ze jakaś kolejna nieuleczalna choroba mnie dodyka powoli, kasa powoli ali dokonać spustoszenia całkowitego mojego organizmu. Doznawałem strachu i leku. Czym bardziej o tym myslałem tym bardziej uboczne skutki sie we mnie zwiekszały. Przetrzymałem ten okres. Straszne zmiany obserwowałem u siebie czerwone oczy rano jak wampir, ból pleców, kłucie w sercu i płucach. Ból brzucha. Zmeczenie!!! Preztrzymałem ten okres.Teraz jestem w 3 miesiącu przyjmowania tych leków, do wczoraj sie dobrze czułem ale kryzys nastapił pod wieczór. Znowu powrót złych mysli, róznego rodzaju bóle. CO SIĘ ZE MNA DZIEJE????? POmózcie i wytłumaczcie mi czy to jest skutkiem leków czy rzeczywiście jakaś choroba somatyczna mnie atakuje???:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie myślę, że jeżeli już trzeci miesiąc bierzesz ten lek, zwiększałeś dawkę i ciągle masz skutki uboczne i takie silne, to może ten lek źle działa na Ciebie i może powinieneś go zmienic, no bo po trzech miesiącach to powinno być już sporo lepiej a skutki uboczne powinny zanikać, ja przynajmniej tak miałam z różnymi lekami, może lekarz zmieni Ci lek jak pójdziesz następnym razem i może rzeczywiście poproś o jakiś doraźny lek uspokajający w razie potrzeby, żeby przetrzymać te pierwsze najgorsze dni, a po 3 tygodnich to skutki uboczne powinny słabnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×