Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o odpowiedź, bo juz wariuję;-(


killer1983

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną czuję się lepiej, chyba mnie to opuszcza. Wczoraj nawet śmiałam się z mężem z tego i nie dowierzałam że coś takiego pojawiło się w mojej głowie. Jakbym była poza rzeczywistością przez ostatni czas. Wiem że to nie ja. Analizując swoje życie stwierdzam że miałam wcześniej dużo jakiś natrętnych myśli, ale dawałam sobie z tym radę, pewnie dlatego że nie trafiały w moje najczulsze punkty. Tym razem im się udało.

Zauważyłam że jak się denerwuję, pojawia się lęk, to pojawia się jeszcze to dziwne uczucie tego podniecenia. Nawet nie muszę myśleć o sexie. Widzę że mój organizm jest bardzo podatny na stres i jak sobie coś ubzduram to się na dobre coś zadomowi. Ale jest znaczna poprawa. Pozostały wyrzuty sumienia i strach przed chorobą psychiczną, bo w końcu to jakieś zaburzenie???? I pewnie zaraz się na coś znowu nakręcę;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację piotrek_d04. Ten internet potrafi nieźle namotać;-)

 

-- 24 lut 2011, 13:46 --

 

Czyli mam rozumieć że Twój specjalista powiedział Ci, że jesteś normalny, a te myśli nie świadczą o chorobie psychicznej???

 

-- 25 lut 2011, 06:32 --

 

No i wpadłam jak śliwka w kompot. Pojawił się lęk przed chorobą psychiczną!!!! Czy u Was zdiagnozowano chorobę psychiczną???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×