Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wróciłam bo potrzebuję wsparcia


Gość PinkFlower

Rekomendowane odpowiedzi

PinkFlower, Ja przed konizacjąmiałam zastrzyk w kręgosłup, byłam świadoma wszystkiego. Acha.......zastrzyk nie bolał, a mam zadatki hipochondryczne,ze tak sie wyrażę. Naprawde nie boli nic!

Ale co Ci chciałam powiedzieć.....otóż tak gderałam podczas zabiegu, nieczułam się od pada w dól.......dziwne odczucie, ............i jak tak gderałam, próbowalam nawiązywać dialog z panią ginekolog, ....to ta pani .......poprosiła panią anestezjolog o zastrzyk dla mnie...chyba jej przeszkadzalo moje gderanie, dostałam "coś"po czym zasnęłam na chwilkę, dosłownie na 25minut. To napewn nei byla narkoza głęboka. Bo w głębokiej mam rurkę wkładaną głęboko do buzi. A ja tego nie miałam.

Magda popytaj. Popytaj czy zastrzyk w kręgosłup wchodzi w gręplus jeszcze dodatkowe znieczulenie,żebyś sobie podrzemała. Ja tak mialam. I wiesz co? Było super,naprawdę. Potem tylko czekasz,aż wroci czucie w nogach. Fajnie było. Ja po sześciu godzinach od zabiegu czułam juz nogi. I nawet wstałam. Ale musiałam się polożyć...bo taka jest procedura po przyjęciu znieczulenia w kręgosłup.

NIe bój się. Wszystko przezyjesz! A najważniejsze jest nastawienie! Pamiętaj! Wszystko będzie w porządku, obudzisz się normalnie, będziesz czuła sie dobrze. Po paru dniach wyjdziesz do omku, będziesz sie z tego wszystkiego śmiała,a takie doświadczenie tylko Cię wzmocni!

Będą tam anestezjolodzy, lekarze-specjaliści, będziesz w dobrych rękach.

Trzymam kciuki! I się nei bój!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to najpierw dostanę 'głupiego Jasia' w zastrzyku a potem normalna narkoza (z maską). Wcześniej jeszcze założą mi cewnik itp. Po operacji i tak będę leżeć bo będę mieć pocięty brzuch więc nie dam rady chodzić. Najbardziej boję się tego że otworzą brzuch i okaże się że trzeba wyciąć więcej niż na usg im się wydawało :cry: Tego boję się strasznie ! Zresztą, jak podwinę bluzkę to wyraźnie widać że z lewej strony mój brzuch jest większy, więc pewnie długo potrwa cięcie tego.. Nie wiem w sumie czy wytrzymałabym bez spania podczas zabiegu, pewnie też ciągle bym gderała. Więc może ta narkoza będzie lepszą opcją... Gorzej jak mi się koszmary przyśnią :-| Ogólnie mam całą listę rzeczy które mnie przerażają !

Ale cóż, muszę się przyzwyczaić, chyba będę mieć raz na kilka lat taką operację :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×