Skocz do zawartości
Nerwica.com

A JEDNAK - Setaloft.


sew333

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam. Zapewne kojarzycie mnie, a jeśli nie to w skrócie przybliże o co chodzi.

Cierpie na nerwice natrectw ( obsesyjno - kompulsywna ).

Bralem w czerwcu jakoś przez kilka dni parogen , który mnie zwalił z nóg i sobie go darowałem. Pozniej mialem przerwe.

W sierpniu poszedlem prywatnie do innego psychiatry, który przepisał mi SETALOFT. Miałem go brać: 0,2g przez 8 dni i pózniej 0,5g. Jednak odczekałem , zrezygnowalem , bałem sie cholera to połykać, mimo ze pudelko miałem w domu. ALe co mnie spotkało....od końca sierpnia znalazlem prace, aż do teraz. Nie bralem zadnych leków. Myslalem ze bedzie ok. W pracy niestety nerwica byla silna, balem sie ludzi, kontaktów, balem sie patrzeć w oczy, mialem jakies jazdy , dziwne zamyślenia, ze mi sie cos stanie,,że mi oczy wypłyną itd. Natretne niemiłe myśli, nie wiem skąd one sie brały. Co każda taka nie przyjemna myśl, to przeszywało mnie przez brzuch nieprzyjemne uczucie.

Na listopad niestety nie przedluzyli mi umowy, czyli pracowalem 3 miesiące. Sądze,ze mi nie przedluzyli ,ze wzgledu na słaby kontakt ze mną CHoć moge sie mylić, bo raczej dawałęm rade.

Jestem obecnie bez pracy, pudełko SETALOFTU dalej leży. Od wczoraj zacząłem połykać 0,2g. Nie czuje zadnej poprawy. Ale daje biore.

Jak widzieliście przez 8 dni mam 0,2g. Póżniej 0,5g.

 

Ale o co chodzi. Czy pomoże mi ten lek na to co opisalem?

 

 

( tak w ogóle także mam natretne myśli z komputerem , obsesyjnie sie boje,że coś wpadnie do środka, nie myje przez to rąk itd itd, możecie sobie wyobrażić ) ( No ale jak nie komputer, to te natretne myśli mam w życiu w innej formie , tak jak pisałem np w pracy jakie miałem )

 

Prosze o odzew. Czy pomoze mi ten lek? TO jest SSRII ,mocno szkodzi? Bo troche sie naczytałem. Ale tez z kolei sie dobrych rzeczy naczytałem o Sertralinie. Wiec:)?

 

Ps

Postanowilem brać lek, ponieważ sami widzicie nic nie brałem a i tak i tak miałem jazdy. Także co mi szkodzi teraz , prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×