Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powitanie


przyjazny

Rekomendowane odpowiedzi

witaj :smile: jeśli mam być szczera to odstraszyła mnie ta muzyka na stronce, którą podałeś... pozdrawiam ciepło!

Muzyka nie jest moja, została narzucona poprzez własciciela adresu, coś za coś, chcesz stronę to musisz się zgodzić na reklamę, a jak nie to sporo zapłać. Ale tą muzykoterapie można wyłączyć jest głośniczek na reklamie. Pozdrawiam cię serdecznie, chociaż nie wiem czy jesteś tu bardziej by pomagać innym, czy jako osoba szukająca pomocy. Dzisiaj nie ma ludzi o stalowych nerwach, jak myślisz co jest tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam cię serdecznie, chociaż nie wiem czy jesteś tu bardziej by pomagać innym, czy jako osoba szukająca pomocy. Dzisiaj nie ma ludzi o stalowych nerwach, jak myślisz co jest tego przyczyną?

 

Jestem tutaj, ponieważ tego potrzebuję a równocześnie myślę, że będę mogła pomóc innym. Każdy ma za sobą swoje doświadczenia i możemy nawzajem się wspierać i pomagać...

Jesteś pracownikiem służby zdrowia a czym dokładnie się zajmujesz?

Ludzie o stalowych nerwach wymarli...Bo ten świat jest strasznie pokręcony...W sumie po co komu stalowe nerwy skoro może się wyżyć na kim innym, zapalić, wyrzucić kogoś z pracy, zranić, opieprzyć, upić się, iść na balangę...itp itd :bezradny: Ludziom na niczym nie zależy, a już najmniej na najstarszych wartościach..o rany ale piszę, idę po kawę, bo coś mi mózg przestał pracować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×