Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich proszeo rade i pomoc:)


Muzzzynek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Muzzzynek z tej strony mam 23l i cos czuje ze dzieje sie ze mna nie dobrze. Jeszcze nie bylem z moim problemem u lekarza, pooniewaz moja odwaga mi jakos nie pozwala...:(Chciałbym w pierwszej kolejnosci porozmawiac o moim problemi posrednio...

A wiec, dzisiaj juz poraz kolejny pokłuciłem sie z moja narzeczona...Wyglada to tak umnie tak(moze troche dziwnie) jest duszno na dworze jestem np nie wyspany lub zmulony,sam nie wiem skad to przychodzi , staje sie bardzo nerwowy,np jak mnie ktos co chwile wypytuje o cos, nadaje mi cały czas,( pyta sie cały czas no co ci znowu jest) wybucham poprostu... Potrafie byc bardzo nie przyjemy i wulgarny, nie tylko w stosunku do narzeczonej ale rowniez do mamy, taty i siostry...Wystepuje to umnie od trzech lat (tak mysle)w kazdym badz razie nasiliło sie jak poznałem moja obecna narzeczona.... Stałem sie bardzo nerwowy , zaczeły mi wypadac włosy (łysieje) i wogóle, przeszło to tez na moja mame jeszce nigdy w zyciu nie mowiłem w jej strone wulgarnych wyrazow i nie podnosiłem głosu... Masakra.. Wszystko by bylo dobrze tak mi sie wydaje jakby wtym momencie nikogo nie było przy mnie i bylbym sam, albo moglbym sie polozyc na wyrko i lezec sobie bez zadnego nadawania i trucia mi d...:) Takich napadów robi sie co raz wiecej, co raz czesciej jestem zmeczony brak mi checi do zycia, nie wiem sam co sie dzieje.Nie chciałbym tego przenosic np. na moje dzieci

Prosze was o pomoc mam nadzieje ze w miare dokładnie opisałem moj przypadek, czekam na waszesugestie odpowiedzi rady co robic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×