Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam i pytam .


ewas

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie .Od lat leczę się w poradnii zdrowia psychicznego .Pierwsze moje problemy zaczęły sie 20 lat temu i były połaczone z moim uzaleznieniem od alkoholu .Alkohol , potem depresja , potem leki i tak trwało to koło 20 lat .nie pije od lat 10 , z kłopotami dnia codziennnego sobie nie radzę .byłam leczona na depresję , nerwicę .Ostatnio miałam kryzys , lekarz przepisał mi Zotral 50 na depresję .Na nerwice biorę chloprotxixen i na noc estazolam .Mam pytanie bo jestem dośc skołowana , czy takie połączenie jest własciwie sensowne .Prosze Was o pomoc i wyjaśnienie mi czy nie powinnam sie bac brac te leki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jestem we właściwym miejscu i czasie proszę panią a więc Zotral w dawce 50 mg jest bardzo słaby dla ludzi z lekka nerwicą lub nerwową pracą całkowicie bezpieczny i nie ma żadnych efektów ubocznych.Tylko czy ci pomaga i czujesz się dobrze bo pamiętaj że dawkę Zotralu można zwiększyć aż czterokrotnie i to też jest bezpieczne tylko ,że im wyższa dawka tym silniejsze działanie nawet 50 mg więcej daje kolosalną różnicę.No i trzeba koniecznie brać regularnie według zaleceń lekarza.A drugiego leku nie znam przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×