Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pitek

Nietypowy ból głowy - uczucie ucisku,drętwienia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma ktoś problemy z tego typu dolegliwościami??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A czemu ten ból ma być nietypowy? To normalny objaw nerwicy. Zanim zacząłem leczenie także miałem takie bóle. Zdarzało się, że trwały z różnym nasileniem kilka dni pod rząd. Później następywał zwykle nieprzyjemny napływ kłębiących się w głowie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A czemu ten ból ma być nietypowy? To normalny objaw nerwicy. Zanim zacząłem leczenie także miałem takie bóle. Zdarzało się, że trwały z różnym nasileniem kilka dni pod rząd. Później następywał zwykle nieprzyjemny napływ kłębiących się w głowie myśli.

Nietypowy pod tym względem, że różni się od typowego bólu głowy, na który bierze się tabltk.Przeciwbólową ;) No właśnie te "bóle" (napięciowe) powodują schizy na tle zdrowia często osoby z nerwicą lądują u neurologa później na różnych badaniach typu EEG,TK,RM - które niestwierdzają żadnych zmian czy guza mózgu itp. wtedy zostaje psychiatra i leki i ciekawi mnie czy po lekach typu SSRI te bóle zanikają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra , dobra , opisz swój ból głowy , bo mnie męczy od kilku dni , aż spać niemogę.........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BYSTRY - idz na piwo 8);) to bóle znikną ale tak min 4 browary...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak komus tak radzisz 4 browary , to czemu sam nie wypróbujesz tylko prosisz o rade? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre :D , a brałeś/bierzesz jakieś leki ? może to skutki uboczne, albo bóle związane z akceptacją leku w oirganiźmie........

A na marginesie , to w końcu jakie masz loty związane z bólem głowy 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brałem coaxil,teraz niebiore nic - głowa mnie nie boli - tak chciałem wiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ma i podobne tematy byly wiele razy.Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.