Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mcierpicki

ANAFRANIL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od września ubiegłego roku przujmuję Anafranil. Od kilku miesiećy jest to Anafranil SR75. Czułem poprawę. Niestety od 2 tygodni czuję się tragicznie. Mam fatalne samopoczucie. Omijają mnie tylko myśli samobójcze. Mam ochotę się pociąć z czym skończyłem około 7 miesięcy temu.

Myślicie, warto zmienić dawkę lub lek? Od początku po Anafranilu czułem się jakbym żył z maską. I właśnie ten lek był maską. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mcierpicki

 

A jaką dawkę aktualnie bierzesz?

Z ta maską to masz rację, nie czułam tego biorąc , ale po odstawieniu tak właśnie się czułam, jakbym zaczęła wyraźniej czuć i widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to pół tabletki na wieczór. Nie piję alkoholu wcale, odstawiłem też marihuanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego to bardzo mało, dawka lecznicza to150 mg, a zdarza się ,że nawet 300. Jeśli pomagał na Twoje problemy to skonsultuj z lekarzem i zwiększ dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×