Skocz do zawartości
Nerwica.com

Temperatura moim natrectwem.


noipocotoczytasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy miał dwa lata temu uraz głowy czy to nerwica czy co, bo on nie wie a to są jego dolegliwości.

Od jakiegoś czasu odczuwam dziwne rzeczy np jeżli chodze w bluzce jest mi strasznie gorąco nawet gdy jest zimno i musze chodzić bez bo jaki założe to mi jest duszno i kłade się spać bo czuję się zmęczony ogulnie z powodu podwyższonej temp boli mnie głowa chudne bo organizm zuważa więcej energi na ogrzewanie. Jakieś dwa lata temu miałem wypadek i możliwe że to jest tym spowodowane wystarczy że przeczytam jedną strone książki to już zaczyna mi się kręcić w głowie i zaczynają boleć oczy ogulnie nie moge się skupić a ni nic zapamiętać czy te dolegliwości mogą być spowodoanw urazem głowy które przeszłem jakiś czas temu nie moge się patrzeć długo w góre bo oczy zaczyjnają puchnąc i łzawią i same mi schodzą na dół co to może być ??

A i zapomniałem dodać jak mi się podwyższa temperatura to dostaje drgawek i zaczynają mi się trząść ręce, nogi tak dziwnie napinać że czasami nie czuje nogi główa zaczyną mi się dziwnie kiwać tak spada mi raz w lewo raz w prawo raz do przodu i tak dalej barki tesz nie wiem co to nigdy czegoś takeigo nie miałem np.po tym wypadku możliwe że to występowało w mniejszym stopniu i nie zwracałem na to uwagi po prostu się tym nie martwiłem. Ale to jest teraz zauważalne dla mnie i nie wiem co to wogule jest. Byłem u nerologa niby lekarz nie stwierdził nerwicy, sądzi że to jest coś możliwe że uciśnięcie jakiegoś nerwu i kazał mi zrobic badanie eeg no jestem ciekaw co wyjdzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite :!: Po roku czasu leczenia na nerwicę wczoraj byłam na badaniu eeg głowy.Słuchajcie lekarka zrobiła na mnie takie wrażenie że wyszłam z gabinetu w szoku :shock: Stwierdziła że mam poważne zwyrodnienie na odcinku szyjnym kręgosłupa i wyroski kręgów uciskają na nerw który jest odpowiedzialny za wzrok i równowagę.Stąd u mnie zaburzenia wzroku i równowagi (takie dziwne sekundowe zawroty).Mięśnia w tym miejscu są napięte i wysyłają organizmowi sygnał niepokoju a to z kolei powoduje lęk i tak w "koło Macieju".Najpierw zabieramy się za leczenie tego stanu a póżniej się okaże czy stąd się wzięła u mnie nerwica.Acha , to wszystko wyszła na wykresie eeg ,zabużone fale (nie umiem fachowo tego powtórzyć),i po manualnym naciśnięciu z tyłu głowy jakiś miejsc( myślałam że zwariuję z bólu) ale tylko prawa strona.Bardzo się cieszę że wykonałam to badanie bo być może stąd się wzięła nerwica a ja faszerowałabym się niewiadomo ile antydepresantami.Polecam każdemu choć wizyta nie była tania 170 zł z eeg , ale neurolog to fachowiec z kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz jakiś wewnątrz czaszkowy uraz. No, bo co innego? Trauma podwyższająca temp. To dziwne.

Równie dobrze mogłeś doznać urazu ośrodka mózgu odp. za ...coś, co spowodowało, iż doświadczasz halucynacji. Podobny stan zauważa się u chorych na schizofrenię paranoidalną- doświadczenia są na tyle sugestywne, że zapytani są w stanie przyżec, iż to, czego doświadczają, zdarza się naprawdę. Tak, więc uczucie zmian temperatury może nie być niczym niezwykłym.

Pozostałe objawy wyglądają mi na guz mózgu...Radziłbym eeg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×