Skocz do zawartości
Nerwica.com

Domowa psychoterapia przez afirmację


luciana

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy ja też mam niską samoocenę. Ale powtarzam sobie za każdym razem jak coś zrobię np: jajecznicę czy bigos " świetnie dziewczyno gotujesz" jesteś super". Jestem super no rzeczywiście super zrobiłam bigosik. Ładnie się ubiorę i mówię zajebiście wyglądam jestem śliczną dziewczyną. A jak ktoś podejdzie i mi powie ze jest inaczej to powiem spier....

 

Od ponad 2 miesięcy stosuje afirmacje. Genialna sprawa. Polecam stronę z przykładowymi afirmacjami.

 

http://www.afirmacje.pl/

 

Tam u góry jest zakładka "baza afirmacji" można coś z tego wybrać dla siebie a jest z czego wybierać. Trzeba wziąść kartkę A4 długopis i pisać tak z 5 razy po trzy zdania :

 

Ja...(imię swoje) jestem mądra (czy jakąś tam inną wybraną afirmacje)

Ty.(imię swoje ) jesteś mądra

Ona (imię swoje) jest mądra.

 

Im większy jest opór żeby tego sobie nie powtarzać tym to znaczy,że ma się właśnie z tym problem- duży problem.

I tak przez miesiąc wałkować jedno zdanie, aż utrwali się to w stałe przekonanie o sobie wychodzące z podświadomości.

Daje rewelacyjne efekty na dłuższą metę. Widzę po sobie. Nawet mój narzeczony zobaczył zmiany w myśleniu o sobie.

Naprawdę świetna sprawa trzeba być wytrwałym. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jak CI idzie praca z afirmacjami. Ja kiedyś pisałem i czułem bardzo duży opór. I przestałem piać, za bardzo mnie to męczyło. Według mnie to jest trochę zamiatanie kupy pod dywan. Z drugiej strony są ludzie co mówią że ten opór jest naturalny i trzeba cały czas pisać aż w końcu on minie i afirmacja stanie się naszą prawdą( zakorzeni się w podświadomości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×